Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják a nők ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők ismerkedésnél, hogy a külső abszolút nem számít nekik csak a belső, közbe meg mégsem?

Figyelt kérdés
Mikor ismerkedek pl neten és még nem láttak, azt mondják, ohh nekik nem számít a külső, csak az a lényeg, hogy belül legyen szép, normális stb, de amikor képet küldök. hirtelen jah bocsi nem jössz be stb.,
2012. okt. 12. 09:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

:D :D


MErt a belső számít.

A külső után.

Hiába írsz neki szépeket, ha taszítod, nem alakul ki mindenki közt kémia, attól, hogy jól elbeszélgetnek egymással. Pl. haverjaimmal úgy becézgetjük egymást, mintha járnánk, de soha az életben nem kívántuk meg egymást, meg nem is fogjuk...

Nem tudom, milyen lányokkal ismerkedsz, butusnak tűnnek, hogy ilyet jelentenek ki.

Következtetés?? NE neten ismerkedj, hanem élőben, ahol látod rögtön h szimpi vagy.e valakinek, vagy untatod.

2012. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Mert álszentek. Pont fordítva van, a belső az, ami abszolút nem számít nekik.
2012. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Elsőnek a külső ha benedvesednek tőled talán kíváncsiak lesznek a belsődre is.
2012. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

hoppácska utolsó, külsőtől nem nedvesedek be ;)

viszont te tudnál hosszú távon olyan lánnyal lenni, aki taszít, undorodsz tőle, nem jön be, és mindig másfelé nézegetsz? ugyan dehogy.

szóval számít a külső, mert ha nem jössz be, lehetsz belül akármilyen szép, a szexuális életünk meg lesz ölve.

20/L

2012. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azért van, mert a bitek formájában tárolt bókoknak híg a leve :DDD
2012. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10:16 Ha egy lány meg tud fogni a személyiségével, akkor nem taszít és nem undorodok tőle, bármilyen ronda is legyen. Csak sajnos titeket lányokat nem lehet személyiséggel megfogni.
2012. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

uccsó: azért megnézném, hogy gerjedsz rá egy 120 kilós pattanásos szakállas csajra :D hagyjuk már. és még mi vagyunk álszentek.


amúgy meg évmilliók óta a pasik kelletik magukat, és a nők választanak. az állatoknál a hímek a díszesek, feltűnőek. ez nálunk már megfordult, mert nálunk a nők öltöznek ki, és akarnak feltűnőek lenni, de azért a szerepek ne forduljanak már meg teljesen.

2012. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hazudik az aki azt állítja, hogy nem számít a külső. Legyen fiú vagy lány. A fizikai vonzalom nagyon is fontos. Az egy dolog, hogy a belső megszépíti az embert, de attól még minimálisan vonzódni kell az adott illetőhöz.


Én ezt a "külső nem számít, a belső sokkal fontosabb" dolgot úgy értelmezem, hogy nem kell egy Brad Pittnek lenned ahhoz, hogy beléd szeressek. Volt egy barátom, akiről tisztában voltam, hogy nem egy macsó. Tetszett, nyilván tetszett, de ettől még tudtam, hogy sok barátnőmnek nem az esete. Aztán persze a belső értékei még szebbé tették a szememben, de ettől még továbbra is tudom, hogy nem az a tipikus álompasi külső szempontjából.


Szóval külső megfog, belső megtart. Ha nincs semmi, ami tetszene a lánynak a külsődben, akkor hiába vagy kedves, rendes.. Sajnos ez ilyen. Persze ízlések és pofonok...


Engem a szeme fogott meg az exemnek, a barátnőimnek ettől még egyáltalán nem tetszett a srác. Aztán elég sokáig együtt is voltunk.

2012. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Diavolino44 ***** válasza:
31%

Akkor leirom en is a velemenyemet.

Mar egy jo ideje ismerkedek itt is a GyiK-on. S kb 30 lanybol, 29 aki azt hangoztatja neki mennyire fontos a belso, az olyan sekelyes, erdektelen leveleket ir vissza hogy az valami borzaszto. kozel fel ev alatt most van az elso olyan NO, akinel azt gondolom, hogy URISTEN!! Erzem azt rajta, hogy neki valoban a belso szamit s nem a kulso.

S mellesleg en pont azert nem szoktam kepet kuldeni mert nem vagyok se csunya, se nyeszlet.

2012. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

10:39 Nyilván nem az ilyen extrém esetekre gondoltam, de ha csak simán csúnya egy lány, az nem kizáró ok nálam, míg nálatok fiúban igen.

Diavolino, ha csúnya lennél, biztos vagyok benne, h az a lány se írt volna vissza neked.

2012. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!