Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tettem? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem? Ti mit tennétek a helyemben? Vagy valakinek volt hasonló esete?

Figyelt kérdés
3 hónapja ismerkedtem megy egy sráccal, sok programot szervezett ide-oda vitt engem. Nagyon oda volt értem, de épp akkor szakítottam barátommal 2 év után és nekem még időre volt szükségem, h valami újba kezdjek. Azt mondta, h vár rám(elején mondta),de mivel ellöktem őt, ezért úgy döntött, h nem fog megölni, de találkozgatunk. Aztán rájöttem, amikor nem ölelt meg, h belé szerettem. 1 hete beszéltem vele utoljára, kérdeztem tőle, h mi a helyzet velünk azt mondta, h semmi. Amikor nem ölelt meg majd meg őrültem attól és szenvedtem és úgy döntöttem, ha így is úgyis szenvedek akkor jobb ha nem is találkozom vele. Amikor hívott akkor nem mentem vele. Nem vettem fel a telefont sem. Iszonyatosan hiányzik, nem tudom, h mit tegyek, vagy , h most jól tettem-e a dolgokat. Mindig amikor ráért akkor hívott. Mindig valahol van, sosincs megállás. Talán ha nem jelentkezem akkor kiderül, h mit is akar tőlem. Csak az rossz az egészben, h iszonyatosan hiányzik.
2012. okt. 4. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

"ezért úgy döntött, h nem fog megölni, de találkozgatunk."

Szerintem tartsd meg, ez egy szelíd ember :-)


Bocs, nem bírtam kihagyni.


Szóval, ha hiányzik, és úgy érzed, jó lenne vele, öleld át te! Majd meglátod, mi lesz belőle.

2012. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megöleltem én, de semmi változás nem volt,mert ő ezt eldöntötte...
2012. okt. 4. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Sóvárgó nő, aki beleszeret az első pasiba, aki szépeket mond neki, és elviszi fagyizni.
2012. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még egyszer öleld meg, a megfelelő idó elteltével...:-)
2012. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó nagy birka, hogy elvitt mindenhova, mielőtt még kialakult volna köztetek valami, de ez maszek vélemény, nem ide tartozik.

Szomorú vagyok, hogy azt hiszed, még mindig neki kéne mutatni, hogy érdeklődik ezek után. Elvitt mindenfele, várt és most még mindig ellököd magadtól, nem reagálsz a keresésére. Ezek után nem csoda, hogy lanyhult az érdeklődése. Csodálom, hogy eddig kitartott.

28F

2012. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyesmi, hogy szakítás után gyengébb vagyok lelkileg és hirtelen úgy kapaszkodok egy másikba

viszont az a másik lelkileg kiegyensúlyozott, szóval jelenleg neki nem szükségszerű a szeretet és ha te ezt érezteted vele, hogy neked igen, az riasztóan szokott hatni.

én azt tenném, hogy elhívnám magammal menüzni, csavarogni, az ömlengéseket kihagynám és hagynám hogy benne kialakuljon valami felém, hogy ő akarjon átölelni, közben meg ezerrel belevetném magam a pasizásba, hogy ne csak ő legyen az egyetlen kapaszkodó pontom.

2012. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de ezzel a viselkedéssel feltehetőleg azt gondolja, hogy egy h.p.-a vagy.

Ha még nem akarsz senkivel se lenni, miért ismerkedsz vele hónapok óta? Őszintén szólva nem szép dolog egy ilyen rendesnek tűnő (vagy nagy balfék nézőpont kérdése) sráccal ilyen csúnyán viselkedni. Csodálkozol, hogy csak most akadt ki? Ha hiányzik hívd fel, találkozz vele, öleld meg. (ha még kíváncsi rád)

2012. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!