Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem/velünk?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a párom 20. lassan egy éve vagyunk együtt és nagyonsok vitán átmentünk hülyeségek miatt...mármint akkor nem tűnt hülyeségnek de mostmár igen. Választás elé állítottam a kapcsoalt elején, hogy vagy a legjobb barátja (aki lány és nagyon sokar szemétkedett velünk) van én. engem választott és boldognak kéne lennem, de nem tudtam az lenni mert bennem volt hogy miattam veszített el valakit és neki ez fájhat. Szemét voltam. Egy hihetetlen jólelkű, tisztességes fiú ő, szívvel szeret de én az utóbbi időben nehezen tudom viszonozni :( ez nagyon fáj mert ő is látja rajtam, és meg is beszéltük ezeket a dolgokat. Feleslegesen húzom fel magam hülyeségeken és mindenért őt hibáztatom :( de egyszeráen nem tudom lenyelnia mérgemet. 18 évesen öneltertó lettem, úgy hogy egészen addig ki volt nyalva otthon a seggem. Koleszba kerültem, az otaniak megőrjítettek, azóta vagyok ilyen bunkó de nem csak vele, ismeretleneknek beszólok ha nemtetszik meg hasonló, de pl legjobb barátnőkkel, szaktársakkal nem vagyok ilyen. Nem akarom bántani. Nem akarom elveszteni Őt aki mindennél fontosabb nekem. Nem tudod őszintén szerelmes lenni belé..nem úgy értem hogy erőltetem az érzéseket, egyszerűen csak jólérzem magam vele és szeretem és nemtudom megmondani magam sem hogy mennyire. Nagyon hoányoznának a hülyeségei meg az egész lénye..elhagyni NEM AKAROM mert belehalna ő is és én is. Ennyi rossz után töretleül szeret. De mivel tehetem ezt a sok rosszat jóvá? :(
2008. máj. 20. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Azzal teheted jóvá, ha nem rágod magad egyfolytában, hanem túllépsz mindenen, és megpróbálsz örülni annak hogy ott van melletted!!!
2008. máj. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. :(
2008. máj. 20. 00:53
 3/3 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt, de egy nagyon jó barátommal. szerintem a legjobb az lenne, ha a kedvében járnál és mondanád neki hogy mennyire szereted, és hogy mennyire élvezed a vele töltött időt... biztosan értékelni fogja:)
2008. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!