Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt velünk? A kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velünk? A kapcsolatunkkal? Mit tegyek? :C

Figyelt kérdés

Nos,5hónapja vagyunk együtt.Nekem ő az első "úgy".Az elején minden tökéletes volt,1hónap alatt beleszerettem és szerelmes lettem.Viszont rengeteget veszekedtünk mostanába.Egyre jobban érzem úgy,hogy ennek véget kéne vetni.Ha nincs velem,már nincs az az érzés,hogy hiányzik,vele akarok lenni.De ha velem van,nem akarom,hogy elmenjen,ölelgetem,akkor érzem hogy szeretem,imádom.De így,hogy nincs velem,nem érzek már semmit.Ő nagyon szeret,szerelmes ,és mindent megtenne értem.Nem tudom,hogy mit kéne tennem.


16L,16F


2010. szept. 7. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a lelkedbe fogok taposni, de ezért ne haragudj meg rám!!

Szerintem arra fel kell készülnöd, hogy nem vele fogod leélni az életed. Egyszer vége lesz, és ennek már Te is megérezted a szelét.

Velem is ugyan ez volt 16 éves koromban.

Akkor vesztettem el a szüzességemet, kb fél évig voltunk együtt. Ha nem voltam vele, akkor nem hiányzott, ha vele voltam, akkor imádtam. Ez annak a jele, hogy már nem vagy szerelmes.

2010. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

> Nekem ő az első "úgy"


Hogy? Akivel lefeküdtél? Vagy akivel piros fürdőnadrággal a fejeteken rohangáltál a Parlament előtt? Vagy akibe először szerelmes voltál?

Nem véletlenül vagy bunkóságból vagyok ilyen provokatívan kötekedő, de amíg nem tudsz nyíltan beszélni a kapcsolatodról, addig valami nem stimmel. Ez egy névtelen fórum, egyedül Te tudod, ki írta a kérdésed. Nem lehetséges, hogy önmagad előtt sem mondod ki, mit jelent pontosan az, hogy "úgy"?

2010. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menjél swingerpartira.
2010. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!