Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok a párotok előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok a párotok előtt szellenteni?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor mennyi idő után, ugy, hoyg már nem kínos?:)
2009. aug. 6. 16:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Soha, ennyi tartás mindig lesz bennem. A kakis vécépapírt se lobogtatom h lássa milyen ügyi voltam, az se lenne kevésbé gusztustalan.... Nem kéne ennyire elslamposodni szerintem. A vécéig bárki ki tud menni ha ilyen gondja akad, vagy legalább egy másik helységbe...
2009. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Én igen,de csak azért mert közönséges vagyok,már megszokta viszont nem örül neki,mennyi idő után...már nem emlékszem pontosan..kb 2-3 hét.
2009. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Simán, még mondja is hogy egészségedre. Kedves előzők nem azt kérdezték hogy szoktátok e összeszarni magatokat:)
2009. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy szoktam ez egy idő után miért ne menne. Akik meg nem és rohannak a wc-re az az ő bajuk s elárulom a párom is szokott előttem és nem érzem gusztustalannak és nőietlennek amikor pukizik előttem egyet. 28/F
2009. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
én (lány) nem merek előtte, de amit írt az első, hogy slamposság azzal nem értek egyet...hiszen ha pl. egy pár együtt lakik, akkor miért kéne különvonulni? tök természetes dolog.
2009. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert szerintem az ilyenekkel lehet a leggyorsabban tönkretenni egy kapcsolat varázsát.
2009. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
lánytól ez végzetes hiba:D
2009. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
most nem egy friss kapcsolatról beszélek, hanem pl a pár évek óta együtt van, akkor miért kéne elvonulni és feszélyezve éreznie magát? vagy szerinted a férfiak azt hiszik, hogy a nők nem pukiznak? ha egy pár össze van szokva, együtt laknak, nem kell kirohanni a wc-be.
2009. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Hát én pont olyanok miatt nem merek és inkább szenvedek, mint a 17:06os...
2009. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%
énsem mernék, és sztem kiábránditó egy cseppet :S még évek után is ...:S
2009. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!