Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik még egy ekkora pöts a világon? Vagy csak sikerült kifognom a "tökéletes" pasit?

Figyelt kérdés

A pasim áthívott magukhoz hétvégére, mert a szülei nincsenek itthon. Reggel értem ide. Full sötét volt a lakásba le volt húzva minden redőny. Barátom ott ült a gép előtt pizsamában, és valami játékkal játszott. Átverekedtem magam a kupin, oda mentem hozzá hogy adjak egy puszit, erre kiakadt hogy most miattam elrontotta. Aztán felhúztam a redőnyt, hogy jöjjön be egy kis fény. Ő meg visszahúzta, mert így tükröződik a gép képernyője nem tud játszani. Én meg foglaljam el magam valamivel. Kérdeztem, hogy mi a $zart csináljak ilyen sötétbe, erre azt válaszolta, hogy neki tök mindegy, csak őt hagyjam játszani. Most komolyan ekkora paraszt hogy lehet valaki? Én azt hittem jó fej. :( Utánna össze szedtem a cuccomat, és haza jöttem, azóta folyamatosan hivogat telón. Megbeszéljem vele a dolgokat? Vagy aki ekkora pöts az már soha sem változik és inkább hagyjam?

Amugy 17 évesek vagyunk.


2012. okt. 13. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd, találsz te ennél jobbat.
2012. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem beszéljétek meg
2012. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
zöld kéz, ha farok méterre gondoltál a fő kérdés elolvasása során :D
2012. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egy p*cs! Én azért egyszer csak felvenném a telót, hogy meghallgassam mit akar, de egyébként ha még ő lenne felháborodva hagynám a fenébe...Ja amúgy a volt barátom egyszer nagyon megsértődött(jogosan) én meg elkezdtem hívogatni, hogy bocsánatot kérjek, mire fb-n közölte, hogy lenémította a telefonját szóval nem is fogja felvenni. Utána még elkezdte írogatni, hogy mondjak 1 jó indokot, hogy felvegye a telefonját -.-.. ezt csak azért írtam le, hogy lehet tényleg megbánta.
2012. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most hagyjad. Később, évek múlva még felnőhet, de jobban jársz, ha keresel normálisat, akivel lehet beszélni, érdelik az igényeid és meghallgat téged.
2012. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

úgy, ahogy az 5ös mondja

ennél nagyobb pötsök is léteznek egyébként

2012. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez így valóban gáz volt. Én is van, hogy el vagyok foglalva valami hülye játékkal (25 éves létemre, jó kikapcsolódás tud lenni NÉHA), de akkor megbeszélem a párommal, hogy pl. itt van az egész hétvége, én szombaton kora délutánig játszanék, utána pedig csinálhatunk közös programot. Ez lett volna a normális és nincs sértődés.
2012. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért van felháborodva a srác, elvégre is ő hívott át magához. Nem?

Gondolom nem ismeritek még egymást olyan jól, ha beleszőtted azt is, hogy "én azt hittem jó fej."

Jól tetted, hogy összeszedted a holmidat, és leléptél. Ne legyen már akkora p*cs, hogy áthív magához, és aztán rád se sz*r!

Nekem volt egy barátom még pár évvel ezelőtt, akivel nem egy városban laktunk. Velünk is előfordult, hogy elmentem hozzá, és ő pont akkor ment el tusolni, vagy babrálni valamit a konyhában, vagy biciklit szerelni, vagy franc se tudja már mit csinálni, de azt mondta nekem, hogy addig üljek le a gép elé, foglaljam el magam. Na, én akkor visszaválaszoltam, hogy "netezni otthon is tudok, azért jöttem hozzád, mert veled akartam lenni."

Szóval nekem is rosszul esett a dolog. Pedig mi akkor már 1 éve is együtt voltunk...

Szóval tapasztalatból mondom, hogy ha valaki így indít egy közös hétvégét, az már nem jó jel. 1 év után még hagyján... De a kapcsolat elején?!

Szerintem találsz jobbat nála!

2012. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

World of Warcraft - Mists of Pandaria .


Ha lecseng a start őrület van esélyed hogy visszakapd a barátod. Már ha régen nem volt ilyen :)

2012. okt. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es ne gyere a wow-val kérlek!!:DD

4-es voltam

2012. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!