Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy minden ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy minden ennyire megváltozott és minden ennyire tökéletes?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hosszú leszek,elnézést kérek előre is.Volt egy párkapcsolatom 4 hónapos.Ahol nagyon szenvedtem,de hát első kapcsolat volt,szerelmes voltam,nem szakitottam.Végül a fiú hagyott el,de meg is csalt,de ezt csak szakitásunk után tudtam meg.Aztán udvarolni kezdett nekem egy másik fiú,aki bevallom nekem is nagyon tetszett.Kis idő után járni kezdtem vele,aztán egyre boldogabb és boldogabb lettem.Itt vagyok.6 hónapja vagyunk eggyütt,szeret,szeretem.Furcsa ez az egész,mert nem jön hogy elhigyem hogy engem ennyire szeretnek.Engem soha nem szerettek igazan.Ez a fiú,a barátom nagyon rendes,és kedves velem,sok gyönyörű lány pályázik rá,s ezt nem értem,nálam százszor szebbek de a barátomnak mégis CSAK én kellek.Persze én ennek nagyon örülök,csak furcsa ez az egész,mellesleg az is furcsa hogy én 13 éves vagyok,ő meg 18.És mindenki csodálkozik,hogy hogy szeret ennyire egy 13 évest.Ti mit gondoltok erről?
2009. febr. 18. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egy 18 éves felnőtt ember egy 13 évessel foglalkozna. meg ha jól tudom (de nem biztos) Büncselekményt követne el ha 19-20 évesen egy 14 évesssel kavar. Nem? De ez nem tutiii De nem akarlak elkeseríteni de szerintem nem olyan nagy love ez .:s
2009. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Először is,ne gondoljatok semmi lefektetésre,mert nem akar.És én sem.És szerinted ha nem olyan nagy love ez akkor miért van velem eggyütt fél éve es egy csomó lányt visszautasit?
2009. febr. 18. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom amit írtál olyan mintha egy huszonéves írta volna.Valószínűleg érett a gondolkodásod és a fiú meg éretlen ezért passzoltok.De nem feltétlenül jó ez hogy már 13 évesen párkapcsolatról beszélsz.
2009. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van.De ő nem éretlen,egyáltalán,sőőőt:) Nem tudom,nagyon köszönöm a válaszod.Várom a többiek véleményét is.
2009. febr. 18. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nehezen hiszem ezt el, de vannak érdekes esetek is. Lehetséges, hogy tényleg nagyon szeret, de azert ne ragadj le egy fiunál életed végéig mert lehet késöbb megbánod :) !
2009. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nálam is ez volt a helyzet (utólag kiderült, hogy megcsalt, stb), azzal a különbséggel, hogy az első kapcsolatomban nem voltam szerelmes és én szakítottam..aztán jött a másik, és én is nagyon boldog lettem, már két és fél éve együtt vagyunk.

..én akkor voltam pár hónap híján 14, ő pedig 18.

2009. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Először amikor elkezdtem olvasni azt hittem, hogy egy huszon akárhány éves lány ír. Meglepődve vettem észre, hogy nem. :) Gondolom azért választott téged, mert érettebb vagy a korodnál. Egyébként ameddig nem feküdtök le semmilyen törvényt nem sért az, hogy együtt vagytok. Csak csóknál lehetőleg több ne legyen ;) Próbáld elhinni ezt az egészet, és használd ki, hogy minden "tökéletes" csak vigyázz, hogy ne terítsen be mindent a rózsaszín köd. Remélem érted mire gondolok :)
2009. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia:)Enis ugyan igy vagyok ezel mind te,13 eves vagyok es a baratom 18 eves.az elejibe nagyon sokat szenvedtem,de ime az eredmeny A VAGYAM telyesult:)3honapja egyutt vagyunk es nagyon boldogok,sok lany (idosebbek)buknak ra,de mind nallad :csak en kellek neki:es ennek enis nagyon orulok:)

Ha akarsz valamit kerdezni,nyugodtan:)

Udw 13\L

2009. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Egyáltalán nem akarunk le feküdni egymással.Ő azt mondja,megért engem,elfogadja hogy 13 éves vagyok es vár ameddig én szeretném.Kihasználom,és nagyon örülök,csak furcsa ez az egész.Utolsó válaszoló értem mire gondolsz a rózsaszin köddel kapcsolatban,de engem az előző kapcsolatom megtanitott nagyon sok mindenre,sajnos.A sok szenvedés miatt.De már mindegy,s remélem ennek nem az lesz a vége.De érzem hogy a mostani párom nagyon szeret,és tisztel.Utolsó előtti válaszoló,az aki ugyanigy van mint én,remélem nagyon sokáig boldogok lesztek,és az irigyeket pedig hagyuk főjenek meg a saját levükben az irigykedéstől.Nagyon köszönöm mindegyikőtök válaszát.
2009. febr. 19. 15:05
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat utolsó előtti válaszoló a rózsaszin ködös és utolsó válaszoló aki ugyanigy van mint én.Bocsánat,összetévesztettem.
2009. febr. 19. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!