Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Van egy lány , aki az osztálytársam. Szerintem nagyon szép lány, de ő nem ezt állítja magáról.

Már-már néha zavar, hogy rondának látja magát.

Ráadásul az egyik barátnője szerint tetszem neki, és nekem is tetszik ő, de félek bevallani, félek , hogy rosszul csinálnám...ha meglátom egyszerűen földbegyökerezik a lábam =( kérlek segítsetek !


2012. okt. 13. 13:15
 1/5 anonim válasza:
Ne személyesen, hanem írj neki! Aztán kitudja, lehet hogy ő pont erre vár, hogy bevalljad neki az érzéseidet :))
2012. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha te is tetszel neki, akkor nem fog visszautasítani, ha elhívod randira. Pl ha van valami páros vagy csoportos munka, intézd úgy, hogy vele egy csapatba kerülj, és így muszáj lesz együtt dolgoznotok.
2012. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
TUDOM MÁÁÁR :DD köszönöm :D
2012. okt. 13. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, mit fogsz csinálni? :)
2012. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyílt egy új pizzázó a környéken , elhívom... remélem szereti a pizzát :D
2012. okt. 13. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!