Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék egy meglepetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy meglepetés romantikus estét teremteni a barátnőmnek. Hogyan alakítsam ki?

Figyelt kérdés
19 évesek vagyunk, és nemsokára másfél éve leszünk együtt, szeretném meglepni egy romantikus estével. Gondoltam erre az esetben gyertyára, valami lágy zenére, esetleg füstölőre (ezt nem tudom mennyire kedvelné) rózsa szirom jutott még eszembe, esetleg egy üveg bor, beszélgetés, egy kis masszázs, a végén egy kis etyepetye. Ez szép és jó, csak nem tudom hogy ebből mi lenne igazán kedvére. Rocker hajlamú a leányzó. Kb. annyi időm lenne a szobájában kialakítani a környezetet, míg ő fürdik, bár ez azért bő fél óra.
2012. okt. 13. 17:36
 1/3 VV Viki ***** válasza:
az első álíts be rózsával.....szerintem minden jó...csak a füstölgőt hagyd ki....ez úgy sok....és h rocker...akkor keress olyan feldolgozású zenét aminek rock az alapja ha gondolod :)
2012. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy rockernél felejtsd el a romantikát.

Valahogy másfele gondolkodj.

2012. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ne úgy vegyétek ezt a rocker hajlamot, mint az általános értelembe vett rockert! nem öltözködik úgy, nem az az igazi vérbeli rocker felfogás. egyszerűen csak zenei ízlés terén a leginkább rockot vagy alternatív zenét hallgat, de azért más stílusból is vannak kedvelt zenéi. akkor így tisztázva várom a további kommenteket, ötleteket, segítséget (:
2012. okt. 13. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!