Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb olyannal járni akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb olyannal járni akinek már volt barátnője vagy olyannal jobb akinek te lennél az első?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Hülyeség az egész kérdés.

Azzal jársz akibe szerelmes vagy.

A szex más kategória..

2012. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A szex a párkapcsolat része :)


Nem akarok első lenni. Kinőttem én már abból.

2012. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Hát én nem ez alapján döntenék. -.-
2012. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azok a fiúk kicsit rámenősebbek minden értelemben nem?
2012. okt. 13. 19:21
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Akiknek nem első barátnője vagy?


Biztosan rámenősebbek, de egyúttal jobbak is, már elnézést mindenkitől,nem bántásból mondom, de a tapasztalatot általában tudják kamatoztatni, ami sokat számít szerintem.


A másik pedig, hogy felelősség egy olyannal kezdeni,akinek te vagy az első, mert ez mindent meghatároz. Ennek a felelősségét én nem vagyok hajlandó magamra vállalni.

2012. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Petit Moi, én értem a kérdést, nyugi. :)

Itt most nem a szerelmen volt a hangsúly. Szerintem, ha például a szüzesség elvesztéséről van szó, akkor jobb egy tapasztalt fiú. (Persze akibe szerelmes is vagy.) De szerintem azért jobb, ha tapasztalt már, mert ha ő is szeret, akkor óvatos, vigyáz rád közben, nem olyan durva és nem bénázik annyit, mint akinek te vagy az első vagy akinél még az elsők között vagy. Tehát szerintem jobb lesz az első élményed, talán nem fáj annyira.

De nem biztos, én még szűz vagyok, szóval csak így gondolom. De amúgy, ezt embere válogatja, valaki meg azt szereti, ha együtt fedezik fel, hogy milyen is "az" elsőre. :)

2012. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sose számított ez a dolog.

Volt ilyen is, olyan is egyébként.

2012. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyrészről, ahogy már mások is írták, az ember általában nem ennek alapján dönt. Ha szerelmes vagy, tök mindegy, ha nem vagy az, úgyszintén.


Én a magam részéről örültem, hogy nem az első vagyok neki. Olyan szempontból, hogy jobban rá mertem bízni magam, mert neki már volt tapasztalata. Ettől függetlenül nem volt túlságosan rámenős, szépen kivárta, hogy én is késznek érezzem magam rá.

21L

2012. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján választok természetesen,de azt kell,hogy mondjam,hogy jobb tapasztaltabb fiúval járni.
2012. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16 évesen nem zavart, hogy a barátomnak én vagyok az első barátnője. Most már nem jarnek olyan sráccal, akinek én lennék az első, mert nem akarom azt, hogy egy nap közölje, hogy ő másokat is ki akar próbálni.


21L

2012. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!