Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan férfi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, akinek nemes egyszerűséggel nincs női párja a világban?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy én pont ilyen vagyok sajnos.
2012. okt. 13. 21:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%
MERT A SZOMBAT AZ ÖNSAJNÁLAT NAPJA!!!!!
2012. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
küldj képet priviben, és kapsz egy őszinte értékelést a küllemedet illetően
2012. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Hogy ne létezne de lehet ellene tenni... de ez attol is függ h meik kategóriába tartózol.... ha az 1. be ak fejezd be a wow-ozást és meny ki az utcára!!!(nem árt ha előte lefürdesz meg átöltözöl..) ha a 2-be ak meny ki az utcára sétálgass és csak megsimerkedsz valakivel :D ha meg nem ak húzzál wow-ozni XD
2012. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
mindenhol megjelennek a kepkeregeto hienak
2012. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Igen, hogyne, majd küldözgetek képeket...

Egyrészt megkapom azt a választ, hogy átlagos vagyok, így szerezhetnék barátnőt, a másik meg hogy gyúrjam ki magam, holott nálam milliószor előnytelenebb megjelenésűeknek van barátnője, akik mégcsak nem is sportolnak semmit, legyen akár csóró, pénzes vagy bármilyen.

2012. okt. 13. 21:37
 16/27 anonim ***** válasza:

A képet kérőknek mondanám, hogy higgyétek el nem a külseje a gond szerintem... Én kb ugyanilyen vagyok. Pedig elég sokszor mondta már nő nekem is, hogy tetszek neki. De ezzel semmit nem érek el, ha mellette agyilag nulla és herótot kapok egy beszélgetés alatt tőle, mert 90%-át nem érti annak amit mondok...

Te meg ne ásd el azért magad. Kevesen de vannak olyanok akiknek tetszeni fog az, amilyen vagy.

24/F

2012. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

a hozzáállásod miatt nem lesz barátnőd.

Szted hány lánynak jön be az ha így gondolkodsz? Érett férfias viselkedés ez?

Am meg a kérdésre a válasz, sztem nincs senkinek női párja a világban. Vagy el tudod csábítani a másikat vagy nem. HA igen, akkor mást is eltudsz, ha nem akkor menj a következő lányra. Nincs olyan h nagy Ő.

2012. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
És miért nem gyúrsz?
2012. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Más sport köt le.
2012. okt. 13. 22:02
 20/27 anonim ***** válasza:
Am honnan írsz?
2012. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!