Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan férfi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, akinek nemes egyszerűséggel nincs női párja a világban?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy én pont ilyen vagyok sajnos.
2012. okt. 13. 21:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyan különleges lennél, hogy a három és félmilliárd nőből pont tehozzád ne illene senki.
2012. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
A 3,5 milliárd nő 70%-a korban nem megfelelő... :D
2012. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Milyen igazad van, így már egész valószínű, hogy az 1,05 milliárd korban is megfelelő nő közül hősünkhöz senki, de senki nem illik az egész világon...
2012. okt. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23:23


marad több mint 1 milliárd ami korban megfelelő. :D Azt ne mondd hogy nincs miből válogatni...

2012. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Hát számomra van is kínálat, csak az a nem mindegy, hogy akár 1nek én megfelelek-e. :D
2012. okt. 14. 11:06
 26/27 anonim ***** válasza:

én is így érzem, hogy nem fogom megtalálni a páromat, bár én lány vagyok


25L

2012. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Mindig csak a mennyiség... Felénk a minőség a lényeg, és most nem arra gondolok, hogy legyen topmodell az illető hölgy.

Igen ott van kb 1 milliárd, amiből a 99% értelmi szintje a szárított földigilisztáéval vetekszik, azt is alulról...

Így marad 10 millió, ami elég sok, de ezek szét vannak szórva a világban, arányosan nézve annyit jelent, hogy itt talán 15000.

Úgy hogy nem reménytelen a helyzet. Egyébként se lehet örökre egyedül, a nagy számok nem engedik... :)

2012. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!