Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy valaki ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy valaki ezért elgondolkodik a szakításon? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Normális, ha egy srác azért gondolkodik el azon, hogy szakít-e a barátnőjével, mert iskola után (nem egy suliba járnak de egymás mellett van a kettő) a lány nem vár 5-10 percet a pasijára, hogy együtt sétáljanak ki az állomásra 30-40 percet, hanem elmegy kettesben sétálni egy másik sráccal?

2012. okt. 11. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, az! Én se tolerálnám, hogy nem tud rám várni pár percet, de más f@sszal elmegy sétálni... Mehet a levesbe.
2012. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hét ha 5-ből 3-szor ez van akkor szerintem lehet.
2012. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Szintén én sem tolerálom. Nem is azért a pár percért, de ne más csávóval sétálgasson.
2012. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a lány. Te mit szólnál ahhoz ha a barátod választaná helyetted egy másik lány társaságát?
2012. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan elöfordul jogosan gondolkozol szakitáson.De vond kérdőre a barátnődet,és mondd el neki hogy ez téged zavar,és miért nem tud megvárni stb.beszéljétek meg egymással.Ne dönts elhamarkodottan,ok nélkül.
2012. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak azért kérdeztem, mert egyik ismerős lány ezt csinálta ma a barátjával, és én pont a barátnőmmel voltam és mondtam, ha én a srác helyében lennék szerintem erősen elgondolkodnék, hogy mi legyen a szitu, először még szólnék, másodiknál meg szakítanék...csak nézett hitetlenül...alapból mondjuk egy nagyon féltékeny típus vagyok...
2012. okt. 11. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!