Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éves évfordulóra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves évfordulóra milyen ajándék lenne?

Figyelt kérdés

lány vagyok

arra gondoltam hogy az elmúlt egy évből állítok össze egy fényképalbumot... belerakom az általam írt verseket... valamint csináltatok egy tetoválást amiben szerepel a nevének a kezdőbetűje..

20-22 éves fiúk,ti örülnétek ennek?


2012. okt. 14. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fú ne is haragudj, de a tetoválás egy ótvar ötlet... Ha szakítotok, akkor baromi gáz lesz, ha meg örökre együtt maradtok, minek magadra "billogot" varratni? Lehet, hogy csak egy kezdőbetű, de nálam egy szinten áll a lajos meg irénke feliratokkal...
2012. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dávidmester13 ***** válasza:

a fényképalbum kicsit olyan unalmas és semmilyen ,amúgy is nagyon sok ember csinálja ezt ezért eléggé elcsépelt.

De az hogy összegyűjtöd az általad írt verseket egész jó ötlet :)

A tetkó viszont szerintem nem az mert 1 éve együtt vagytok ez szép .... de kitudja mit hoz a jövő , ebből a szempontból így elég elhamarkodott döntés lenne.

2012. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bocsi én lány vagyok.


Tetoválás? Bocsi de ne legyél hülye...és mi lesz ha szétmmentek? Az ott marad...és nem biztos hogy értékelné az új pasas....


Fényképalbum...hát ez kétes dolog...van olyan pasi aki nagyon örül neki és tényleg néha napján fellapozza és van olyan aki "örül" neki és mikor elmész berakja porosodni a fiókba. Pl.: Én ilyen naptárba csináltam karácsonyra a páromnak, fényképpel, idézettel. Nagyon örült neki (megkönnyezte) és mindig mosollyal lapozta hónapváltáskor. A tesóm fénykép albumot csináltatott, profi fotóssal...a srác azóta se nyitotta ki...

Neked kell tudnod hogy a párod melyik kategóriába tartozik.

Mi 5 éve vagyunk együtt, egyszer sem jutott eszembe magamra tetoválni a neve kezdőbetűjét, mert kitudja mit hoz a jövő...és mindig rá emlékeztetne...


Én a helyedbe valami finom sütit sütnék amit szeret (lehet szív alakú) és mellé egy forró éjszaka egy kis extrákkal.


De neked kell tudnod, te ismered, hogy minek örülne.


N22

2012. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, ezt letudtam egy párezer forintos gyűrűvel, karácsonyra meg egy fain ruhával.


[link]


De amúgy meg tökmind1 mit adsz, inkább az a lényeg, hogy mennyi "időt" szánsz arra, amit adsz.


Perpill ezeket egy hétig néztem mit vegyek, és útólag ő is rájött erre.

2012. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ma 16:12


jó a naci ;)

2012. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

ha szakítanánk akkor a tetkót onnantól úgy fognám fel, mint a bérmálási keresztnevem első betűjét.. mivel a kettő megegyezik

akkor az album az már úgymond túl hétköznapi?

úgy látom akkor még törni kell a fejem valami frappáns ötleten :S

2012. okt. 14. 16:14
 7/13 anonim ***** válasza:

"ha szakítanánk akkor a tetkót onnantól úgy fognám fel, mint a bérmálási keresztnevem első betűjét.. mivel a kettő megegyezik "


nem így fognád fel...esetleg ezt mondanád másoknak...nagyon is jól fogod tudni még évek múlva is hogy miért csináltad...:/ nem az agyad...hanem a szíved miatt.


N22

2012. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ebben sajnos van igazság :(
2012. okt. 14. 16:19
 9/13 anonim ***** válasza:

Van neki ilyen is:


[link]


ma 16:13


Kérdező, amúgy meg ne törd magad ezen, mint irtam csak a befektetett erő a lényeg.


Tetóválást meg nem venném személyre szólónak, az szerintem se kell.

2012. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon giccs szerintem. Főzz,süss neki valami finoman, vegyél fel valami szexi cuccot és boldog évfordulót kívánva vacsi után némi bor/amit szerettek társaságában elütitek az időt. Nem hinném, hogy aztán annyira panaszkodna az "ajándékra".
2012. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!