Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja nekem, hogy szerelmes lesz belém? (LENT)

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek barátnője van,de szerintem nem szereti.Ha találkozunk és ott van a bnője akkor szó szerint ellöki magától és egyből jön oda hozzám.Mindig látványosan flörtöl velem,mindig bókol.És azt mondja,hogy szerelemes lesz belém,csak ott van a barátnője.Csak azt nem értem,h miért nem szakít vele vagy nem is akar engem!?
2012. okt. 14. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy f@szkalap. Benned meg nincs tartás, ha kikezdesz vele, annak ellenére, hogy tisztában vagy vele, hogy párkapcsolatban él.
2012. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy tapló, ez lerí arról, ahogy a jelenlegi barátnőjével viselkedik. Éppen ezért nem is kezdenék vele. Ha jön nálad is egy jobb, akkor majd téged lök félre és megy más csaj nyakába lihegni. A barátnője helyében már rég elküldtem volna melegebb éghajlatra, dehát gondolom valami tini szerelemről van szó.
2012. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!