Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem. Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem. Nem tudom elfelejteni :' ( (?

Figyelt kérdés
Már több mint három hónapja szakítottunk de nem tudom elfelejteni. Már volt másik barátnője, igaz szakított vele és most ő se jár senkivel. Velem többen is össze akartak jönni azóta, de egyikük se tetszett annyira.. És nem értem mert mindegyikük helyes meg aranyos, meg minden. De rájöttem, hogy ez azért van, mert még mindig szerelmes vagyok a volt barátomba. És ez olyan szörnyű, mindenki azt mondja felejtsem el, nem érdemel meg.. És tudom, hogy az eszem szerint úgy lenne helyes, ha elfelejteném. De a szívem szerint KÉPTELENSÉG mert nagyon szeretem őt. Újra akarom vele kezdeni. Mit tegyek? Segítsetek légyszí! Köszönöm

2012. okt. 14. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
felejtsd el és gyere ossze egy másikkal
2012. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudom nem segítség, de én is így vagyok vele. Nekem meg se mondta miért lett vége. Azt mondta, hogy fura. És azóta nem beszéltünk. Szeretem nagyon, és nem tudom elfelejteni :( A barátaim nekem is azt mondják, nem érdemelt meg. Csak az idő tud segíteni, más nem.
2012. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igen nekem se mondta meg miért akar szakítani később másoktól tudtam meg h "nyárra nem akart barátnőt".. Csak azt nem értem hogy olyan jó volt együtt az elején, annyi mindent tervezgetett velem, azt mondta, szeret. Olyan fura volt, hogy hirtelen szakítani akart, mintha valaki rábeszélte volna (vagy összejött volna mással, de nem, mert barátnője hónapokkal később lett)..

Egyébként 15 vagyok

2012. okt. 14. 15:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát az enyémnek nincs más csaja, és nem értem miért lett vége... Minden nap sírok utána. A barátai szerint minden csajjal ezt csinálja, de mikor azt mondta nekem, hogy szeret, őszintének tűnt. Ja, és persze velem facebookon szakított. Mind1, nagyon összetörte a szívem.
2012. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
velem smsben:(
2012. okt. 14. 16:02
 6/11 anonim ***** válasza:
én összejöttem egy másik sráccal, segitett elfelejteni, de sajnos az nem volt hosszú távú, mert nem működött. Mind a ketten beláttuk, hogy jobb ha vége.
2012. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi is 3-4 hónapja szakítottunk a volt barátommal és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből(ráadásul mindennap látom is a suli miatt). Nem rég tudtam meg, hogy állítólag a szakításunk után sok lánnyal kavart, egyel meg különösen jóban lett, ami kicsit betett mert nekem meg olyanokat mondott(a szakítás után 1 hónappal újra elkezdtünk beszélgetni facen), hogy nincs új 'kiszemeltje' stb. de ez kicsit komplikáltabb szóval mind1 is. Velem is szintén elég sokan összeakartak jönni utána, de képtelen voltam bármelyikkel is komolyabbra fűzni a kapcsolatot. Annyira hiányzik nekem is, tudom ez rajtad nem segít, de legalább tudd, hogy nem vagy egyedül ezzel. Amúgy nyugodtan írhatsz ha van kedved..szívesen meghallgatom ha esetleg bővebben is elmesélnéd a dolgokat.:)

15/L

2012. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

azt lehagytam, hogy fb-n szakított velem..

2012. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Először is miért szakítottatok?

Beszélj vele az érzéseidről, de ne is túl nyálasan, de ne túl komoran. Kérdezd meg tőle, hogy ő mit érez, mit szólna ahhoz, ha újrakezdenétek?

Ha valami jelentősebb ok miatt szakítottatok; fizikailag, lelkileg durva szavakkal bántott; nem figyelt rád eléggé; bunkó volt veled; teljesen lapos volt veled szemben: jobb ha tényleg elfelejted, mert nem érdemel meg.

2012. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is így vagyok vele csak annyiban más hogy mi össze sem jöttünk. Kerülgettyük egymást nem is találkozunk. De az a célom hogy megszerezzem. Próbálj csinosabb lenni a többieknél!!!
2012. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!