Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolati probléma?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel egy hónapja vagyunk együtt, én Budapesten lakom albérletben, Ő Zalaegerszeg mellett lakik egy kis faluban. Eddig hetente csak egyszer találkoztunk, minden hétvégén lementem hozzá egy napra. A következő hétvégén viszont Ő jönne fel Pestre. A gáz az, hogy én kicsit több találkozást igényelnék, de sajnos nem lehet, engem, meg őt is köti a suli, és szülei elég konzervatívak. Szerintem nincs sok jövője ennek a kapcsolatnak, és nem tudom, hogy mikor és hogy beszéljük meg. Lehet nem jó ötlet, hogy több napra feljön Pestre, mert aztán csak még rosszabb lenne, főleg ha több is történne köztünk (még nem feküdtünk le). És ha ott lennénk, nagyobb az esélye, hogy Ő esetleg akarná a dolgokat, utána meg kihasználva érezné magát. Próbáljuk meg a köv hétvégét, mert tuti jól éreznénk magunkat, jót kirándulnánk és talán ki tudnánk találni valamit, vagy inkább menjek megint én hozzá és úgy beszéljük meg?
2012. okt. 14. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszéljétek meg.Érezzétek jól magatokat talán utoljára,és utána
2012. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi a párommal már lassan 3 éve élünk távkapcsolatban (250 km-re lakunk egymástól),és most decemberig nem találkozunk,mert külföldön van,de egyébként kb 2 hetente tudtunk együtt lenni hétvégente(ami elég hosszú volt,mivel csak szerdáig volt sulink).Nekem is tud nagyon hiányozni a barátom,de tudom,hogy ki kell tartanunk,mert később jobb lesz,szóval szerintem ha nagyon muszáj,akkor ki lehet bírni a távkapcsolatot addig,amíg nincs más megoldás.Sajnos elég nagy a távolság köztetek,nem találkozhattok minden nap,ezt vagy el tudod fogadni,vagy inkább szakíts.Talán most még az elején mindketten jobban járnátok.Amíg nem tisztázod vele és magaddal,hogy mit akarsz,inkább ne feküdj le vele.Így te sem érzed magad rosszul(ha van lelkiismereted és kedveled a lányt) és ő sem lesz megalázva,ha utána szakítasz.


22L

2012. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!