Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora kérés hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora kérés hogy foglalkozzon többet velem?

Figyelt kérdés
A párom elég elfoglalt!Heti három illetve négy napot dolgozik, olyankor hajnaltól éjjelig! Szabadnapjain pedig edz! 9 körül felkelünk, déltől háromig ketrecharc,majd 5 től meg megy gyúrni! Van hogy egy harmadik edzése is van a kettő között!Ez ma is így történt csak ma 11 kor keltünk mert szórakozni voltunk az éjjel!Nemrég hazaért és kaja,pancsi és már alszik is!Nekem ez már sok hogy ennyire nincs ideje rám! Értem én hogy fontos neki ez meg hogy imádja csinálni csak nekem ez így rossz! Az tény hogy szeret mert mikor meg együtt vagyunk a tenyerén hordoz meg érezteti velem hogy én vagyok neki a nagy Ő! Már mondtam ezt neki is és azt mondta hogy mindent nem adhat már fel,meg hogy azért csinál néha olyan napokat is amikor csak egymáséi vagyunk de ez tényleg pár hetente csak egy nap! 1,5 éve vagyunk együtt! Most vessek véget az egésznek?Tanácstalan vagyok! 25/L
2012. okt. 14. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod: vagy megszoksz, vagy megszöksz. Ő ennyit tud adni neked. Ha nem elég, akkor menni kell.
2012. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenhova felkiáltójel! Igaza van, mindent nem kell feladnia
2012. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
34%

Nem akarlak elkeseríteni de később ez csak még rosszabb lesz. én is ilyen kapcsolatban voltam, maradtam, gyorsan jött két gyerek, most itt vagyok 27 éves, szuperül nézek ki a gyerekek után is. és mára már csak egy két lábon járó háztartási kisgép vagyok a szemében.

persze a gyerekeket imádom, de nagyon nehéz az érzelmi rész a párommal.

2012. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Ő életvitele,életstílusa ilyen.Ő maga is olyan,amilyen.Nézd,azt nem kérheted tőle,hogy feladja mindazt,ami fontos neki,viszont jogod van arra,hogy keress valakit,aki tényleg tud Veled törődni,ahogyan Te szeretnéd.Neked is,a mostani párodnak is jobb volna.
2012. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
És ő hány éves?
2012. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt most nem tudod elfogadni, akkor késõbb, ha családot alapitatok még rosszabb lesz. A gyerekekkel (ha szeretnél) szinte te fogsz maradni egyedül foglalkozni.
2012. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éjszakára nem szokott kimaradni? Vagy több napra elutazni különböző okokból?
2012. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!