Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Lehet egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Lehet egyszerre két férfit szeretni?

Figyelt kérdés
Ez egy rettenetesen bonyolult helyzet.. kezdődött a páromnál, akivel már 3éve együtt vagyunk.Kiderült, hogy megcsalt,csókolózott valakivel..elmondta, mert annyira gyötörte őt,de ezzel nem oldott meg semmit,néha azt kívánom hogy inkább ne mondta volna el. Majd szakítottam vele, 2hónap után pedig visszafogadtam,azzal a céllal hogy bosszúból vissza adom neki.Ugyanis én egy rettenetesen bosszúállós típus vagyok. Tudom,hogy ezzel én sem oldottam meg semmit, de fogjuk arra,hogy fiatal vagyok még azért, és nem tudtam hogyan kezelni a helyzetet. Majd 3-4 hónapig meg sem csaltam, ugrott a terv, mert újra szerelmes lettem..de közben gyötört az, amit tett, és elmentem bulizni és egy sráccal csókolóztam. Nem is éreztem bűntudatot. Csak annyiban volt rossz, hogy én nem az a lány vagyok aki csak úgy csókolózik..de úgy éreztem hogy muszáj magam miatt,nem azért hogy ő megtudja ,és húú mekkora király vagyok. Majd rá 5napra szakítottam vele, mert a szemébe sem bírtam nézni. Majd szokásunkhoz híven, megpróbáltuk pár hónap után újra. Elmondtam neki,hogy visszacsaltam és sajnálom..nehezen megértette a dolgokat és úgy döntött,hogy megpróbálunk átvészelni együtt ezt a borzadályt...Mind1,nem is ez a lényeg,hanem hogy nem bízok benne,ahogyan ő sem bennem most már. Amit persze meg is értek. A történet lényegében ott kezdődik, hogy lett egy új munkahelyem,ahol megismerkedtem a kollégámmal,Danival.Mindig valami volt a levegőben amikor beszélgettünk..Daninak is 3 éves kapcsolata van, akivel boldog(volt) és a jövőt tervezik(ték), ugyanis 31 éves... Sokat beszélgettem Danival,olyan dolgokat mondtam már el neki,hogy csodálkoztam magamon is. Annyira megbízok benne,hogy szinte lehetetlen..ahogyan ő is. Teltek a hónapok és egyszer csak azt vettem észre,hogy sokat gondolok rá, még akkor is,amikor a párommal vagyok. Szinte vágytam rá,hogy vele lehessek. Rengeteget voltunk együtt,amikor csak tehettük titokban összefutottunk. De semmi nem történt köztünk,csak beszélgettünk. Egyik reggel felhívott,ő egyedül kávézott, mondtam neki hogy jöjjön át hozzám ha szeretne.Majd feljött,és csak beszélgettünk..ez ment pár napig..később azt vettem észre, mintha belém szeretett volna, mintha nem bírná megállni,hogy ne érjen hozzám..pár nap után már ölelkeztünk és simogattuk egymást.Egyik este pedig,amikor nálam volt furcsán viselkedett,csak nézett és mosolygott. Nehezen kitudtam belőle szedni,hogy mi lett vele. Azt mondta, annyira vágyódik rá, hogy megcsókoljon, de nem szabad. És hogy rengeteget gondol rám. Őszintén elbeszélgettünk.. elmondtuk az érzéseinket. Majd kérdezte,hogy én szeretném-e hogy megcsókoljon. Azt mondtam,hogy ha biztosra tudom,hogy nem fogja megbánni, akkor igen! Majd megcsókolt, azt hittem meghalok..olyan szenvedélyes volt, hogy mindketten remegtünk, és olyat éreztünk, amit még soha. Másnap beszéltünk, azt mondta hogy nem bánta meg, és még mindig a hatása alatt vagyok. Találkoztunk, szomorú volt és kétségbeesett. Ő nem tud így lenni a barátnőjével, ezt ő nem fogja tudni csinálni, nem akar megbántani senkit se, nem tudja mi legyen,hogy legyen.. ahogyan én sem. De ő nehezebb helyzetben van, mivel 31 éves, másnak ilyenkor már gyereke van és megházasodott, de ő nem. Én pedig 20 éves vagyok, nekem nem kell annyi mindent kockáztatnom.A párommal kellene szakítanom, ami valamiért számomra nehéz feladat.. nem tudom, mit "eszek" annyira a benne.Annyiszor megbántott már, és meg is csalt, meg stb............ nem tudom miért nem tudom nyugodt szívvel elhagyni. Szerelmes nem vagyok már belé, az tuti. Talán csak a kötődés és a megszokás!??? Akkor is nehéz, még csak belegondolni is.De azt tudom,hogy nincs értelme vele lenni, ha közben másra gondolok. Danival ma összefutottam, és próbáltunk megoldást találni, szíve szerint ő velem lenne,de fél tőlem nagyon, mert fiatal vagyok és nem éltem még ki magam szerinte. Ami egyáltalán nem így van,de én nem magyarázkodtam, nem akartam befolyásolni semmiben. Végül arra jutott,hogy az biztos,hogy el kell költöznie az albérletből,ahol a barátnőjével lakik. Nem tudja mi legyen, össze van zavarodva. Nem látja értelmét ő sem, hogy vele legyen miközben rám gondol egész nap. Fél,hogy mi lesz ha nem működne köztünk a dolog. Szerintem leginkább attól fél, hogy tegyük fel 1év után vége lenne, amit valamiért kétlek, és ő ott lesz 32évesen, és kezdheti megint keresni az igazit...vagy hogy mondjam... mind1 :(( nem is tudom mi a kérdésem amúgy, lényegében csak a véleményetekre lennék kíváncsi. De az is érdekel, hogy az gáz hogy egy 20 éves nő egy 31 éves férfival van együtt????Mert Dani mindig azt mondja,hogy bárcsak idősebb lennék egy picit....
2012. okt. 15. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

legközelebb ne írj litániát


És tényleg az a legnagyobb gond veled, hogy nem éltél (ÉLTÉTÉL)

A magánéleted úgy kezeled ,mintha a barátköztből nyaltad volna... de legalábbis Bella Swan (twilight) a példaképeid között lehetne.


Te mit tettél azért, hogy jobb ember legyél? Nézzük csak:

visszacsaltad a barátod (akit állítólag szeretsz)... FAIL

belezúgtál egy munkatársadba de annyira mégsem ,hogy tud kit szeretsz igazán... FAIL


Benned nincs semmi emberi érzés? Semmi könyörület? Irgalom? Józan ész? Csak egy ösztön lény vagy, aki a sját sérelmeit fitogtatja és próbál úgy boldog lenni, hogy mást is megnyomorít? (igen tudom, hogy a barátod megcsalt... de te attól még lehettél volna emberséges!)


Gondolkozz már ember! Ez így olvasva... egy szappanoperába jót röhögünk rajta, milyen béna a főhősnő, de a való életben ez ultragáz.

2012. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A mostani pároddal mindenképp szakíts, ha összejössz Danival, ha nem, ennek már nincs jövője.

Engem is aggasztana, ha egy 11 évvel idősebb pasiba zúgnék bele (vagy fordítva). Lehet, hogy te nagy naivan azt gondolod, hogy már kiélted ki magad, de ez közelsem biztos, sőt. A kérdés innentől csak az, hogy ez jelenthet-e problémát, pár év múlva bekattansz és kijön rajtad az élhetnékláz, vagy tökéletesen megelégszel az életeddel. Ezt meg sajnos nem tudhatod 20 évesen.


Mindettől függetlenül én nem zárkóznék el ettől a Danitól, de mindig hagyj nyitva magad mögött egy bizonyos ajtót, azaz ne éld annyira bele magad, ha szakításra kerülne sor, ne habozz.


22L

2012. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is igy voltam beleszerettem a pasim legjobb barátjába és ugy éreztem nem tudok dönteni, kiderült hogy aö is szeret engem, és rájöttem nem lehet egyszerre 2 férfit szeretni, ezért szakitottam a barátommal, és összejöttem a legjobb barátjával és azóta 2 év eltelet äösszeházasodtunk és gyereket várok, boldog vagyok
2012. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te 2-es te ritka hülye választ adtál ha jól értem! Te azt írtad neki, hogy ne élje annyira bele magát, ha mégis szakítani kéne a Danival akkor ne habozzon? Én ettől a kérdezőtől óvnék minden férfit, nem a kérdezőt a férfiaktól... Véleményem szerint a kérdező simán tönkre teheti Dani egész eddigi életét és a hátralévőt is. Amilyen gátlástalannak tűnik szerintem meg is tenné, ha neki éppen úgy lenne jó! Ha ezt a kérdést most Dani tette volna fel, habozás nélkül azt mondanám neki, hogy ne kezdjen kapcsolatba ezzel a 20 éves lánnyal.
2012. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
WTF? épp azért nehéz a döntés, mert ha Danival folytatnám, az nagy felelősség, nagy áldozatot hozott akkor értem és nem akarom hogy megbánja, ha esetleg úgy van, hogy ő is engem választott. Én nem csak azt nézem,hogy nekem mi a jó..nem értem miből gondoljátok most ezt :O
2012. okt. 15. 13:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a paroddal maradsz, az mar csak egy haldoklo kapcsolat lesz, mert valoszinuleg mar csak a megszokas es a szeretet maradt.

Daninak sincs sok jovoje a parjaval ha egyaltalan el tudott csabulni, egy stabil kapcsolatban erre esely sem lett volna.

Danival te csak ideig oraig leszel szerintem, mert a kulonbsegek ki fognak jonni, talan, de ki tudja. (gyerek, hazassag stb.)

En nem ertek egyet ezzel a "kielni magad" dologgal, mert ha vmi mukodik, akkor minek?

Kivancsi vagyok, hogy fogsz donteni!

2012. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát arra én is... köszönöm a válaszod! :)
2012. okt. 15. 14:36
 8/11 Lifeishard ***** válasza:

A biztos az, hogy a mostani kapcsolatod már nem jó. Hogy Danival milyen lenne? Tudja a f@sz, de ha mind a ketten félve vágnátok bele, hát... Amúgy le lehet pontozni, de fasziként mondom, a Kérdező se semmi, de ez a Dani gyerek is magának keverte. Ha tényleg boldog volt és a boldogsága miatt tervezte a párjával a közös jövőt, akkor tartania kellett volna azt a bizonyos három lépés távolságot, "izzó levegő" ide vagy oda, de ő hagyta magát. A vonzalom nem választás kérdése, de minden más az (magyarán, az ember maga teremti meg magának a lehetőséget, hogy kiteljesedjen a vonzalom) - ha az ember képes ezt felfogni, akkor lesz stabil kapcsolata szerintem, mert szeresse bármennyire is a párját, lesznek olyanok, akikkel ha találkozik, "lesz valami a levegőben". Ha beszívod, így jársz; persze erre mondják, hogy akkor "így volt megírva", meg nem is szeretted igazán a párod... Én abban hiszek, hogy meg lehet állni, hogy letüdőzd, még ha nem is olyan könnyű sokszor. Ha mindenáron be akarod szívni, akkor vagy képtelen vagy a hűségre és/vagy a párkapcsolatra (ez utóbbi esetben az sem segít, ha engedsz a kísértésnek, mert valószínűleg jön majd újabb meg más), vagy tényleg hiányzik valami...

Naná, hogy fosik, mert a biztosat kellene kockára tennie. Őszintén kívánom mindkettőtöknek, hogy helyesen döntsetek.

26/F

2012. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Húú utolso, ezt tenyleg jol megfogalmaztad!

Fel is pontoztalak!

2012. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:((( köszönöm szépen a válaszod!!
2012. okt. 15. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!