Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérésemre sem törli sem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérésemre sem törli sem a képeit, sem a regisztrációját. Így nehéz maximálisan bízni. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Párommal(31) egy chaten ismertük meg 1mást.2hónap után hozzá költöztem.Tervezzük a közös jövőt,gyerekvállalás,stb.,de bizonytalan vagyok,ugyanis:amiről tudok,3chatoldal,1szexpartnerkereső,ahová regisztrálva van.Ezeket ő mutatta meg nekem,mindegyikre jóval előttem regisztrált.Napi szinten látogatja ezeket az oldalakat,de állítása szerint csak unaloműzés,csak nézelődik.Kértem,hogy legalább a képeit törölje,de mintha meg sem hallaná,a kapcsolati állapota továbbra is egyedülálló,azt sem írja át.Tény,hogy sokszor úgy lép be,hogy ott vagyok mellette,lát6om,de mégis zavar.Sokat van távol a munkája miatt,csak 7végente jár haza,és bennem van a félsz,hogy titokban találkozgat is.Jelek nem utalnak erre,nincsenek 'rosszkor' tel.hívások,sms-ek,de pl az emailjeit nem lát6om.10hónapja vagyunk 1ütt,imádom,és tudom,hogy ő is szeret,de tudom azt is,hogy férfi,és hajtja a vadászösztön.Még nagyon a kapcsink elején teszteltem,beregisztráltam az egyik chatre kamuképpel,megbukott,találkozni akart.Felfedtem magam,kérdőre vontam.Azt mondta,nem ment volna el randira,de minden férfinak szüksége van rá,hogy flörtöljön és elismerjék más nők is,hogy jó pasi...Mi a megoldás,hogy elérjem,hogy a nő én legyek,és ne a net valós-valótlan cicababái?Még megjegyezném,hogy soha nem kapok elismerést tőle,ha kicsípem magam.Ezt meg azzal magyarázza,h nem vagyunk már tinik,ha nem lennék jó neki,nem lennénk 1ütt...Én várok túl sokat?!

2012. okt. 15. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát én így biztos nem maradnék vele együtt:D

Én fiú vagyok, de én szégyelném magam ha bnőm előtt társkereső oldalakat lesnék. Ha meg bnőm csinálná ezt magyarázat nélkül repülne..

2012. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ott követted el az első hibát, hogy hozzáköltöztél szinte azonnal, a másodikat pedig ott, hogy ott maradtál annak ellenére, hogy teljesen hülyének néz. Vagy mit kell csinálnia ahhoz, hogy észhez térj?
2012. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2 hónap után ekkora gondjaitok vannak? Dobbants gyorsan.
2012. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kedves hölgy, én FÉRFIKÉNT mondom azt, hogy ezt az embert KI KELL RÚGNI. Én (31) is társkeresőztem sokat, a feleségemet (32) is így ismertem meg, de amint elkezdtünk járni rögtön leszedtem a regisztrációmat. Ha szeretne, megtenné érted.
2012. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ha tényleg csak téged akarna, simán törölné a regisztrációkat

én nem bíznék benne, tudja, hogy ez neked rossz, mégsem teszi meg még a kifejezett kérésed ellenére sem

légy óvatos

2012. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megértelek,én sem éreznék mást!Bár bizalom nélkül mitsem ér az egész...Minden esetre ő sem tesz a bizalomért eleget a minimun lenne,hogy törölje magát,bár ha annyira ragaszkodik a dologhoz,még mindig jobb,h felvállalja mint álnéven akár titokban!Mond el neki,beszéljetek egy nagyot,mond el őszintén az összes tényezőket.
2012. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérésre sem? Hát így nem lehet megbízni. Ez így nem mehet tovább.
2012. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
10hónapja vagyunk 1ütt.Jelek tényleg nincsenek,nem megy el kiöltözve órákra itthonról,ha vidéken dolgozik,akkor mondjuk nem tudom,h mi a szitu.1x már említette,hogy volt együtt egy nyitott házasságban élő nővel,akinek tökéletes a házassága,imádják 1mást a férjével,de a testi örömöket habzsolják.Közöltem vele,hogy én erre nem lennék képes.Látszólag tudomásul vette.De mi van,ha csak ez látszat?!Túl prűd lennék,hogy nem erre van szükségem?
2012. okt. 15. 16:05
 9/14 A kérdező kommentje:
Attól,hogy valaki diétázik,az étlapot megnézheti;én is megnézem a jó pasikat.Ami igazán zavar,az a képei az oldalakon,ill. hogy nem vállalja fel,hogy tartozik valakihez.Nem vagyok kislány,tudom,hogy nem az internetes portálokon múlik,hogy hűséges-e vagy sem,ha meg akarja tenni,számtalan alkalmat talál rá nap mint nap.De igenis én szégyenleném magam,ha mondjuk a bátyám azzal jönne,hogy "te,hugi,a párod fényképébe botlottam egy sexpartnerkeresőn"... Hozzáteszem,nem intim képek...
2012. okt. 15. 16:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Elég volt a hülyeségből. Ott rontottad el, hogy tesztelted. Egy FÉRFI utálja a teszteket. Ovisoknak való. Nem tekint rád partnerként.

Csak magamból tudok kiindulni. Nekem is volt tesztelgetős barátnőm, azonnal megcsaltam, ráadásul a saját pénzén mentem el hivatásoshoz (közös kassza).

A második pedig a netes ismerkedés. Nem jó! Én csak személyesen ismerkedem. A neten csak a bénák vannak. Pláne 2 hónap után hozzköltözni. Benneteket nem a szerelem/fellángolás hozott össze, hanem csak úgy a muszáj.

2012. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!