Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselhetetlen a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhetetlen a barátnőm. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nem túlzok, komolyan elviselhetetlen. Minden csak róla szól, csak neki lehetnek érzései. Csak ő lehet megbántva. A legapróbb negatív mozzanatomat is észreveszi és balhét csinál belőle. Hisztizik, folyamatosan. Egy olyan napunk nincs, amikor nem vesznénk össze. Totál semmibe veszi az érzéseimet. Semmi bizalmat nem táplál az irányomban.


Mindemellett viszont betegesen szeret. Féltékeny, mindenkire. Azt mondja, leélné velem az életét. Legszívesebben folyamatosan szeretkezne velem.


És ha még nem lenne elég ambivalens az egész, nem rég szakítani akart velem azért, mert ő túl rossz nekem.


Aki ismeri az overly attached girlfriend mémet, az el tudja képzelni, milyen a lány. Valakinek valami ötlete? Én lassan már meg sem szólalhatok, ha gondom van, mert veszekedés a vége, amiből hamar kilyukadnánk oda, hogy szakítsunk. Ijesztően éretlen a lány, többször megkérdeztem már tőle, hogy nem 16 éves-e véletlenül.


Minden tanácsot szívesen fogadok.


21F 21L



2012. okt. 13. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele, ha elviselhetetlen :D?
2012. okt. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés. Azért, mert beleszerettem és mert amikor békésen vagyunk, akkor nagyon jó minden. Csak aztán villámcsapásként jön a balhé.
2012. okt. 13. 00:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor viseld el, jobb ötletem nincs, attól nem kell tartanod, hogy megcsal legalább :DD.
2012. okt. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
figyelj, te akartad, akkor viseld el. ha meg nem jó, akkor hagyd ott. ennyi. nem fog megváltozni. sőt, ne is akard megváltoztatni. vagy elfogadod így ahogy van, van tiplizz. hidd el, sokkal rosszabb, ha megváltozik a kedvedért, akkor egy életre lekötelezne meg zsarolna.
2012. okt. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress egy normálisat!
2012. okt. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha el tudod viselni hogy "huzat" van a fejében akkor maradj vele. Bár számomra a féltékenység azt jelenti hogy nem bízik meg benned,innentől kezdve meg nincs miről beszélni.
2012. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lifeishard ***** válasza:

Haver, azért ilyen, mert hagyod... helyesebben hagytad, most már nehéz dolgod lesz. Nem ütni-verni kell a nőt, ellenkezőleg, szeretni és babusgatni, de a tiszteletlen viselkedést nem szabad megengedni! Férfi vagy, bazzeg!

Tudod, az életben minden döntésünket az vezeti, hogy örömben legyen részünk, és a fájdalmat elkerüljük. Szereted, mert amikor nem hisztizik, akkor minden ok. Ezért a kis örömért nem vállalod fel a szakítás fájdalmát. Nyilván nem látok a jövőbe, meg sablonnak hangzik, de ide a bökőt, hogy találsz nála jobbat. Nem azt mondom, hogy szakíts, de ebben a kapcsolatban szerintem Te az életben nem leszel boldog. Később, mikor ténylegesen problémáitok lesznek, hogy fog majd reagálni? Gondolom, el tudod képzelni.

Szóval mondd meg neki: "Kicsim, Te nem bízol bennem, és mindenkire féltékeny vagy. Ez engem agyonnyom. Ráadásul folyamatosan szakítani szeretnél, holott én csak annyit szeretnék, hogy ugyanolyan megértést tanúsíts az irányomban, mint én a tiédben. Ezt nem kapom meg tőled, és ez így nekem nem jó. Vagy változtatsz ezeken a dolgaidon, amiben segítek neked, mert szeretlek, vagy elválnak az útjaink." Én valami hasonlót mondanék.

26/F

2012. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lifeishard ***** válasza:
... még annyit, hogy ez a szakítás-mániája szerintem egyfajta érzelmi zsarolás. Úgyhogy ha beszélsz vele, megígéri, hogy változik, aztán minden kezdődik elölről (tehát megint veszekedés, aminek ez a vége), vagy éppenséggel a beszélgetés végén kijelenti, hogy akkor inkább szakítsatok, legyél következetes férfi (ez a legnehezebb, hidd el, tudom, nagyon sokat szenvedtem, mire eljutottam odáig, hogy ne bort igyak és vizet prédikáljak...), és csak annyit mondj, OK. Nem hiszem, hogy ilyen válaszra számítana...
2012. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hééé! ne sértegesd a 16 éveseket!:D

szerintem nem számít az, hogy 21 éves, ha kisebb korába anyuci meg apuci mindent megadott neki ne is csodálkozzon senki, hogy milyen felnőtt lett belőle.. egy 30 éves is viselkedhet így persze egyre szánalmasabb.


Nem tudok részleteket, de amit írtál az alapján úgy jön le, hogy kb. azért van veled mert egyedül te viseled el. ( úgy ahogy)


Semmi értelme így ha nem tudtok semmit megbeszélni, meg látod te is itt egy netes oldalon kérsz segítséget..


Azt írod róla, hogy: ijesztően értelmetlen, semmi bizalmat nem táplál, hisztizik te kibírod ezt ?? ezek szerint még igen.

Elég bizarr az a kijelentés is, hogy leélné veled az életé. hiszen gyakran veszekedtek..


Szakíts vele, ennek semmi értelme!


17L

2012. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!