Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Nagyon fontos! :/

Figyelt kérdés
Az van h a barátomnál valahogy soha nem éreztem úgy igazán h szeretne. Nem nagyon mutatja ki, mondani pedig akkor mondta csak amikor ezt a témát a szemére hánytam sírva 1-2hónapja. Január óta vagyunk együtt. Kapcsolatunk is elég egyoldalúan kezdődött, haverok voltunk tudta h én többet szeretnék de ő nem akarta a barátságunkat tönkre tenni....majd akkor jöttünk össze miután megtudta h udvarolnak nekem ő erre teljesen kiakadt. Most úgy érzem kicsit belefáradtam abba h mindent adok de nem kapok semmit úgy érzem azt gondolja h tök nyilvánvaló h vele vagyok és nem tesz semmit h ez így is maradjon. Ő azt mondja h ilyen és ilyen is marad ezzel teljesen tisztába vagyok...de mégis vmit lépnem kell. Rohadtul szeretem és nem merek szakítani nem akarom elveszteni de ez mehet így tovább...mit csináljak???? bocsii h ilyen furi csak telorol írok.:/ 18/L
2012. okt. 15. 16:35
 1/4 Rs. ***** válasza:
Beszéld meg vele. Vagy mondd ki neki, hogy.. neked ez nem tetszik. Egy kapcsolat nem 1 emberről szól. Hanem kettőről! Ha ezt nem tudja felfogni, akkor inkább hagyjátok egymást. Hátha talán így.. elgondolkodna.
2012. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem mond el neki ezt, így ahogy leírtad...

az összes emberrel szerintem az a baj hogy nem oda megy a másikhoz és elmondja normálisan hogy mi van, hanem mindenki játszadozik. Gondolj bele ha mindenki elmondaná a másiknak öszintén hogy mit gondol mennyivel egyszerübb lenne minden ;)

és ha nem változik semmi, akkor szakíts vele, mert annak nem sok értelme van, ha vele vagy és ö nem szeret


sok sikert!

2012. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A szeretetnek, s így és a szerelemnek is létezik egy olyan formája, amikor a másikban a lehetőséget keresem. A változás lehetőségét, a változtatás lehetőségét, vagy ezek elkerülésének lehetőségét. Ez egyfajta párkapcsolati és önmegvalósítási megalkuvás, amivel valójában önmagamat szeretem, nem a másikat. Önmagamat szeretem a másik oldalán. Mindez nem több mint megbúvó önzés. Azon a tévedésen alapszik, hogy egy ember életét a sikerei és kudarcai alapján kell megítélni, valójában azonban az önmagamban szemben támasztott elvárások számítanak, és az erőfeszítés, mellyel azoknak meg akarok felelni. Az életem ebben a két dologban; ebben az eszmében mérhető.

A kapcsolat nem a fizikai kötődésen alapul, hanem ami a személyiség mögött van. Egymásra szeretünk építkezni és mikor már fuldokolunk egymás tégláitól akkor már megkötött a malter és mikor megkötött, elkezdjük egymást utálni, hogy mennyire nehéz a másik téglája. A függőségektől független kapcsolat lényege pedig hogy nem egymásra építkezünk, hanem önmagamat építem a másik segítségével és a teljességet osztjuk meg.

Az elején nehéz elhinni, hogy együtt vagyunk, és mégsem vagyunk összenőve. Általában itt bekapcsol a bizalmatlanság, ezen túl kell lépni. De csak akkor tudok rajta túllépni, ha érzem a láthatatlan köteléket, azt, aminek okán összejöttünk és az is tart össze minket, a szándék.


Aki nem szeret viszont, arra kár az időt vesztegetni, szeretem a távolból és társnak választok mást, ha igazán szeretek, akkor azt el is tudom engedni, aki fájdalmat okoz az nem szerelemes.


Ha igazán szeretek valakit, ezt az eszmét szeretem: az erőfeszítését, mellyel szembeszállok a saját kihívásaimmal. Ha magukat a kihívásokat, szimpatikusnak találom, ha egyet tudok velük érteni, ha fel tudok rájuk nézni.

Ha igazán szeretek valakit, az ebbéli törekvésében akarom őt előrevinni, emelni, őt akarom többé tenni, nem magamat, s így akarok e közös nagyobb dolog részesévé válni.

Ha igazán önzetlenül szerelmes vagyok, az eszméjébe vagyok szerelmes; és ettől a pillanattól kezdve az a törekvés hordozza magában a boldogságot, mellyel mellé állok, mögé állok, kiállok mellette, kiállok érte és hiszek benne - ahogy bármilyen hétköznapi eszmében is.

2012. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy te,de nagyon!


Én drukkolok neked,és remélem sikerül megtalálnod a boldogságot!

Várj még egy kicsit,hátha meglátja,hogy mit veszíthet!

2012. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!