Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vehetem egy "jelnek"?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik, a remény bennem is megvan, néha úgy érzem, talán én is tetszem neki, de van, amikor teljesen úgy érzem, hogy egyáltalán nem érdeklem. Tegnap este arra gondoltam, hogy jó lenne, ha "kapnék" egy jelet valahonnan, és vele álmodtam. Szerintetek?
2012. okt. 15. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább annak a jele, hogy szerelmes vagy belé. Én is ebben az esetben álmodom egy adott lányról aki már kb 2 napja sajnos nem viszonozza az érzéseimet.
2012. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát valószínű annak a jele, hogy nagyon tetszik neked.


Én meg napok óta azt álmodom, hogy összejövök valakivel, minden nap más személy van az álmomban. Közben nagyon szerelmes vagyok valakibe. Hát nem tudom ez minek a jele... Talán, hogy vele már sosem fogok összejönni.

2012. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jel, mert ennek az álomnak nagyobb esélye volt mint bármelyiknek.
2012. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jel. Én is mindig arról álmodok, amire elalvás előtt gondolok.
2012. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
beszélgess vele és lesz jeled, ha kell lennie jelnek.
2012. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sok jelet kaptam egy lányról ami nem álom volt és szakítottunk. Ennyit a jelekről.
2012. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!