Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt vehetem jo jelnek? Bov lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vehetem jo jelnek? Bov lent

Figyelt kérdés
Van egy lany akit tavaly ota ismerek csak van baratja es nemigen mertem rahajtani nagyon.De multheten tudtam eg hogy szakitott a pasijaval es elhetaroztam hogy meghoditom:D.El is hivtam korizni es rakerdet hogy ez randi lenne en azt mondta hogy az lenne erre o meg hogy most szakitot a pasijaval es most szeretne hogy kiheverje es hogy most nem randizna senkivel meg velem se lenne fer mert en tobbet szeretnek mint o tolem:S es aztan azt mondta hogy egy darbig hanyagoljuk a "randizast".Most akkor ez jo vagy rossz?15/F
2010. febr. 6. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
hagyd egy kicsit békén, hagy heverje ki a szakítást, utána próbálkozz.
2010. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hááát ennek fényében hogy most szakitott talán nem kellett volna bevallani hogy milyen szándékkal hivtad el. na persze abban a korba a randi kb azt jelenti hogy a végén smaciztok... nekem egy első randi nem jelenti hogy rögtön csók is...

hivd el ugy hogy nem mondod hogy randi, csak beszélgettek stb, semmivel nem lesz rosszabb ha nincs csók csak beszélgetés, és észre se veszi hogy randin van... csak jól érzi magát, és sokkal többet fogsz neki jelenteni mint egy átlag pasi aki a "randi-csók-járunk-szex" szisztéma alapján 4 nap alatt kb mindent lezavar :D

lassan de biztosan, ne kösd az orrára hogy "randi" és ne kérdezd meg hogy "járunk-e", ha alakulnia kell ugyis alakulni fog

2010. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mondjuk volt mar egyszer ilyesmi fele akkor pizzazni voltunk de nem tunt fel neki hogy randi emg is pusziloza lett a vege de nah...koszi szepen a tipeket:D
2010. febr. 6. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!