Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem? Annyira megváltoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem? Annyira megváltozott! Lehet csak én reagálom túl? Minden véleményt, tapasztalatot szívesen olvasok - lent olvass tovább.

Figyelt kérdés
2 hónapja megismerkedtem egy olasz fiúval, nyaralás alkalmával. Azóta már voltam náluk, megismertem a családját-mindenki nagyon aranyos kedves közvetlen volt velem, a fiú is minden nap vitt ide - oda, esti séta rózsa... kedves szavak stb... kész mese:), de most nagyon megváltozott.. igaz vizsgája jön állítása szerint ezért ilyen (mert, hogy nagyon stresszes stb. azt kérte, hogy szeretne kicsit egyedül lenni, de nem akarja, hogy vége legyen köztünk.... , rákérdeztem, hogy szeretné-e, hogy mi befejezzük de azt írta, hogy nem, nem ez az oka annak amilyen most hanem ugye a stressz.. 1 napja semmit nem beszéltem vele nem írt... csak a chattes ablakunkat nézi meg (látom mikor nézi..) nem válaszolt nagyon amikor írtam kb. úgy érzem, hogy nagy ívbe le.....ar!:S Úgy érzem, hogy ezzel vége... lehet csak túl reagálom és megértőbbnek kellene lennem?:S
2012. okt. 15. 23:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Persze, mert stresszel. Nagyon sok minden múlik a vizsgákon, érthető, ha ideges. Nekem is van olyan rossz szokásom, hogy néha a páromon vezetem le a feszkót. Inkább akkor most ne beszéljetek pár napig, hagyd tanulni, aztán a vizsga után megint minden ugyanolyan jó lesz, mint volt:)
2012. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!