Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Van két pasi, aki udvarol nekem, az egyiknek megvan mindene, lakás, kocsi, biztos munkahely, nagyon udvarias, rendes velem.

A másik elég csóró, nincs sem lakása, sem autója, a szüleivel lakik (32 éves), azt mondja nagyon szeret, soha nem szeretett még így senkit, mindig szépeket mondd nekem stb..



2012. okt. 16. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:

AZT AMELYIKET KEDVELEM :@


De te ne válaszd egyiket sem, óvd meg magad tőlük.


Mi bajod van?


Az alapján választasz párt, hogy _másoknak_ mennyire tetszik?

2012. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik iránt érzek valamit.

Istenem, milyen kérdés..

2012. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na b+ én is fogyi vagyok,


azt akartam írni, hogy ne válaszd egyiket sem, mert csak rosszul járnak veled..

2012. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre inkább nem válaszolok, mert az IQ-d 0 és 1 között van...
2012. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos a csórót szeretem jobban, viszont tudom, hogy sokan elítélnek emiatt, de nem baj, én vállalom. Szerintem a mai világban fontosak az anyagiak...félek, ha a csórót választanám, miután elmúlik a rózsaszín köd, megkeserítené a mindennapjainkat a pénztelenség...na meg az ember lánya albérletbe nem szívesen vállalna gyereket sem.
2012. okt. 16. 09:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Van esély arra, hogy a csóró megszedi magát?


Barátnőmnek volt korábban nagyon pénzes udvarlója. Egy éves langyos kapcsolat volt. Aztán kitette, mert a pénz nem minden. Nem érzett iránta szinte semmit.

2012. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nézd úgy, hogy ugyebár a csóró tetszik, mi van akkor, ha a pénze miatt összejössz a lóvéssal, aztán a csóró srácnak is bejön az élet, mert bármikor bejöhet, előtte felszed egy olyan csajt, akit nem zavart a pénztelenség, aztán élnek boldogan, rendezett körülmények között, a te gazdag csávókád közben tönkre megy, és az addig megszokott színvonalról való visszaesés ezt a felszínes kapcsolatot tönkreteszi, te meg ott maradsz hoppon, a kedves, már meggazdagodott pasiról lemaradva a lecsúszott gyökér mellett.

Szóval ha a jelenlegi anyagi helyzet alapján döntesz, az nem csak, hogy szánalmas, de könnyen vissza is nyalhat.

2012. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A leírásból azért nem jön le, hogy a csóró tetszik. Miért pont ő?
2012. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!