Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez most hogy van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VicToooR x GB kérdése:

Szerintetek ez most hogy van? A barátnőm folyton megbánt, hülyeségeket beszél de ő állítja, hogy szeret illetve, hogy nem akar megbántani és amikor megbeszéljük ezeket a dolgainkat akkor ismét megbánt valamivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
hasonló barátnőm van jó pár éve hát kilehet bírni szerintem de ha nem akarod akkor most dobd.
2012. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na igen itt a baj, hogy eszméletlenül szeretem..és mindent megadok neki de ő mégis ilyen..egyén ötletet esetleg tudnál adni ?
2012. okt. 16. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel szokott megbántani?
2012. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hülye beszólások meg amikor kérdezem,meg pl. ma suliban megkérdeztem hogy menni akar-e haza erre ő "ja jó lenne"..
2012. okt. 16. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát... az utóbbiban nem tudom mi volt a bántó, de gondolom akkor a stílus, ahogy mondta, nem?

Szerintem üljetek le és beszéljétek meg, h ilyenkor bántja-e valami vagy veled van-e valami baja, amiért bántón viselkedik veled. Erre remélhetőleg elmondja h mi baja és ketten megpróbáljátok megoldani.

De mivel lányról van szó, az is lehet, h csak hangulatingadozás és nem tud rá különösebb indokot mondani. Na ilyenkor azt kell csinálni, h igyekszel nem megsértődni, megölelgeted és megvárod amíg lenyugszik. Sajnos sokan vagyunk ilyenek.

21L

2012. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
haver teljesen megértelek, nekem is ilyen sajnos a barátnőm...vagyis csak ilyen lett egy pár hónapja...hogy mit tegyél? semmit...ha szereted, akkor úgy sem fogod kidobni amíg valami nagyon rosszat nem csinál (és talán még akkor sem), addig meg tök mindegy....de hogy mi a megoldás azt még én sem tudom egészen....próbálok úgy viselkedni ahogy ő, ha ő nemtörődöm akkor én is, ha ő normális akkor én is....persze nem tudom hova fog ez vezetni :S
2012. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!