Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, urak, fiúk, lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, urak, fiúk, lányok éreztétek már úgy, hogy megváltoznátok a szerelmetek miatt?

Figyelt kérdés
Miben voltatok képesek változtatni magatokon? A szerelem lehet hogy még csodákra képes?
2012. okt. 16. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
sok lánynak megváltozik az öltözködése, nőisebb lesz, hogy tettszen a párjának
2012. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg tudunk változni, de nem kifejezetten a másik kedvéért, csak úgy, hogy a másik segítségével ráébredünk, hogy van egy jobb, nekünk megfelelőbb módja az életnek, a kapcsolatoknak, mint amit eddig láttunk, éltünk.
2012. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tudatosabban figyelek a hisztijeimre, mióta Vele vagyok. Szóval igen, képes vagyok/volnék érte változni. Amúgy nem a szerelem képes a csodára, hanem az akarat. Az, hogy szeretem, elindítja bennem az akaratot. Az akarat pedig véghez viszi a csodát.
2012. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én például arra gondolok, hogy képes lennék egy lányért változni, akit most nagyon szeretek. Félénk ember vagyok, soha nem ütöttem meg ember, nem is szeretnék, de lehet őérte kiállnék, mert már hetek óta nem tudok a munkámra koncentrálni, mivel mindig ő jár a fejemben.
2012. okt. 17. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, akit igazán szeretek, bármire képes lennék, megváltozni is, de az aki viszont szeret, nem kér ilyesmire, mert akkor már nem lennék ténylegesen önmagam, változni akarnék.
2012. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!