Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem honnan jött ez neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem honnan jött ez neki hétvégén még nem volt semmi probléma tanácsot szeretnék tőletek hogy alakulhatott ez ki?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok fél éve együtt vagyok egy fiúval 7végén nála aludtam most először és azt akarta hogy meg történjen az aminek meg kell. én mondtam neki, hogy még szűz vagyok és semmit nem akarok erőltetni még nem vagyok érett ahhoz hogy lefeküdjünk. azt hittem megértette. ez szombati nap volt. vasárnap délután találkoztunk és olyan más volt úgy tűnt h nem mutatja ki az érzelmeit. aztán rákérdeztem szeret-e és mondta hogy igen csak engem meg bla bla...

aztán hétfőn még rosszabb volt elkezdte magyarázni hogy ő fáradt haza akar menni unatkozik meg a héten ő nem ér rá mert be van táblázva.

aztán most írt nekem reggel egy üzenet h ő már nem szeret és ez ma reggel alakult ki nála és h nem tudja mit akar mert nem akar játszani az érzéseimmel.

ez most mi? talán azért döntött így mert nem feküdtem le vele? de akkor mért várt fél évig? vagy akadt neki egy csaj vagy áááá nem értem valami tipp?


2012. okt. 17. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
csak le akart veled feküdni és kib@szott türelmes volt ennyi. keress mást.
2012. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak meg akart dugni, azért volt veled.
2012. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én nő vagyok de fél éve vagytok együtt, a válaszodból úgy tűnik kilátás sincs szexre szóval lehet ő már nagyon kívánja a dolgot és nem akar tovább várni.

Azt nem hiszem, hogy bárki fél évig együtt lenne a másikkal csak a szex miatt, aki ezt írta annak elég érdekes a felfogása :D


22N

2012. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb leírták, szeretkezni akart és bele is mentél az ottalvásba. Nem tudom előtte mennyire beszéltétek meg a dolgokat előtte.
2012. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Wow:o látod, most kiderült, és még jó hogy nem adtad oda magad neki :) most gondolj bele, odaadod magad egy ilyen embernek aztán másnap hagy ott .... elég szar lett volna:S büszke vagyok rád amúgy :) tényleg, ritka az ilyen lány mint te:) mondjuk azért sajnállak:// de úgyis lesz majd olyan fiú aki tényleg szeretni fog nem csak úgy csinál.. 20/f (én is szűz vagyok amúgy:) )
2012. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a képlet: mivel nem feküdtél le vele, ezért nem akar több energiát fektetni beléd. És ennyi.

Tapasztalatszerzésnek jó volt, legközelebb meg remélhetőleg olyan sráccal fogsz járni, aki nem dob emiatt.

2012. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!