Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El fog hagyni és visszamegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog hagyni és visszamegy az exéhez?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, összejöttem egy 55 éves férfivel, aki elhagyta miattam az exét, igaz, nem mondta, hogy van valakije. Nagyon jól elvagyunk, együtt lakunk, a hétvégét együtt töltjük. 2 hónapja tart, és félek, hogy visszamegy az exéhez, aki csak 10 évvel fiatalabb! Vele évekig volt, és nagyon régen ismeri.
2012. okt. 17. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet igen.

De lehet megmarad nálad elvégre te fiatal hús vagy.Majd ha megöregszel téged is lecserél

2012. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örül, hogy 22éves nője van!
2012. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meddig akarsz vele együtt lenni? Egyrészt 40-45 éves korodra előfordulhat, hogy már pelenkázhatod szegényt. Másrészt szerinted, ha miattad elhagyott egy nőt, akivel évekig együtt volt, akkor melletted meddig fog kitartani?
2012. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy megy. Még pár évig használja a kis fiatal libáját, aztán keres újat, aki már csak 20.
2012. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold át, hogy te nem akarod-e elhagyni. Most még együtt akarsz lenni vele meg minden, de gondolj bele: 22 vagy, ilyenkor kellene igazán élned, bulikba járnod... megy ez egy 55 éves emberrel? Inkább keres valakit aki korban közelebb áll hozzád, akivel még mindent csinálhatsz együtt, nem olyannal aki az apád lehetne.
2012. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!