Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha állandóan attól rettegek, hogy a párom visszamegy az exéhez?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyeség... Nem voltak házasok, csak együtt éltek. Van egy kisfiúk is, akit a párom imád. Igazából miattam hagyta el őket (nem vagyok kiváncsi a lek.urvázásokra). Nagyon sokat szenvedett, mert imádja a fiát és nagyon sokáig örlődöt, hogy mit tegyen. Maradjon egy rossz kapcsolatba a gyerek miatt, akit nagyon szeret, vagy válassza a szerelmet. Hozzámköltözött, majd az ex ügyes praktikákkal elérte, hogy visszamenjen hozzá. Ezt úgy csinálta, hogy 2éve decemberben egyszercsak lecserélte a számát, és nem lehetett elérni. A párom nem tudta mi van a gyerekkel, tisztára kiidegelte magát. Amikor elment hozzájuk a csaj megmondta neki, hogy nem fogja megadni a számát és soha nem láthatja a gyereket. Akkor a párom visszament hozzájuk, de 2 nap múlva rájött, hogy ami nem megy az nem megy és ez így nem jó. Visszafogadtam és megkérte a kezem, összeházasodtunk. A nő azonban azóta sem adja oda a kisfiút. Bíróságon van a dolog már egy éve, és eddig egy tárgyalás volt. Csak akkor láthatja a gyereket ha elmegy hozzájuk, még a játszótérre sem mehet el vele egyedül. Tudom mennyire szereti a fiát és bánt, hogy nekünk nem lehetnek közös élményeink. Nem vihetjük el az állatkertbe stb. És mindig félek attól, hogy ez megint egy ujabb trükk, hogy a férjem visszamenjen hozzá. Tudom, hogy szeret de azt is tudom, hogy az embernek a saját gyereke fontosabb. Állandóan mondja, hogy szeretne tőlem gyereket, mert azt szeretné ha lenne belőlem mégegy és hogy már nagyon vágyik rá (volt már két vetélésem) de most nem érzem azt, hogy anyagi biztonságban lennénk. Félek attól is ha nem adom meg neki a bébit, akkor itthagy. Tudom hülyeség, de egyszerűen nem tudok nem kombinálni. Ha felhívja az exe állandóan görcsben van a gyomrom, persze nem mutatom neki, nem vitázom. Csak állandóan az jár a fejemben, mikor mit talál ki, hogy a gyerekkel manipulálja a férjem. Mit tegyek, hogy megnyugodjak?


Bocsánat, hogy hosszú lett.


2009. okt. 25. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Elhiszem, hogy össze vagy zavarodva és nagyon idegesít a dolog, így elolvasva is elég szörnyű!!!

Ha a párod tudja, hogy neki nem menne az exével, mert azt írtad, hogy erre saját magától jött rá, akkor tehet a csaj bármit, úgysem fogja visszakapni!!!

Szerintem Ő már rég a tiéd!!!

Annyiban viszont tuti sokat segítesz a párodnak, hogy ha látod rajta, hogy bántja valami, akkor megbeszéled vele, közvetlenebbé válsz vele szemben, és próbálod Őt is nyugtatni, hogy minden rendben lesz! Ne idegesítsd feleslegesen, szerintem neki is van elég gondja, azért vagy a párja, hogy támogasd, bíztasd, mellette állj!

Nem lesz semmi baj!

A bébiről meg csak annyit, hogy mondd el neki, hogy ez az egész téged is megvisel, hogy nem érzed magad biztonságban így ebben a helyzetben, és hogy félsz, hogy ha teherbe esnél, a folytonos idegeskedésed csak ártana a picinek...

És szeretnél biztos hátteret tudni neki, ha már lenyugodtak a kedélyek...

Sok sikert!

Remélem tudtam segíteni!

2009. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a babák is attól mentek el, mert folyamatosan ezen görcsölsz?

Muszáj lenne megnyugodnod és bíznod a férjedben.

2009. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
imádta a piciket, mikor még a hasamban voltak, és talán őt jobban megviselte az elvesztésük, mint engem. Próbálok persze megértő lenni. Az elején voltam nagyon hisztis, de már előtte nem mutatom, hogy idegesít az exe. Mellette állok mindenben, most beteg a fia, kellett neki párásító, a férjemnek jó lett volna az egysezrű is, de mondtam neki, hogy van ajándékutalványom, nem veszek magamnak semmit, de inkább vegyünk neki olyat, ami már "okosabb" ilyen ionos meg maci formáju, biztos tetszeni fog neki... és tegnap jött haza és mondta, hogy a gyerek egész végig a párásító előtt ült és bámulta, annyira tetszett neki, hogy maci formáju meg gőzölög. Szóval én mellette állok, meg így ismeretlenül is bármit megtennék a fiáért, de az a nő akkor is idegesít! És félek attól, hogy a párom nem mond el dolgokat vele kapcsolatban, hogy ne idegeskedjek mégjobban. A nő kiforgatta mindenéből, átvágta, hazudozott neki, a fiát használta fel sokmindenre és amikor meghalom ahogy beszélnek kinyílik a bicska a zsebemben. Tudom, hogy a gyereke anyja és kell a jó viszony vele, de idegesít, hogy egy ilyen nővel, hogy tud nyugodtan beszélni már szinte mézesmázosan. És amikor szóvá teszem, akkor mindig azzal jön, hogy már normális a csaj... én meg, hogy eddig is ezt mondtad, ennek ellenére ott szivatott, ahol tudott. Rossz ember vagyok, mert én szinte utálom azt a nőt???
2009. okt. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!