Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotoknak milyen idegesítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotoknak milyen idegesítő szokása van? Szoktál érte szólni?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy például rágja a körmét, vakargatja a pattanásait, és hasonlók... a falra mászok az ilyesmitől. Csak velem van a gond hogy ez zavar? Vagy másoknál is vannak ilyen zavaró szokások? Szóltok érte?
2012. okt. 17. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát aki szerelmes az nemveszi észre a hibákat:)))
2012. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1

De észreveszi, csak elfogadja azokat...

2012. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én párom legidegesítőbb 'szokása', hogy azt is szagnak nevezi, amit illatnak szokás. ez néha félreértéseket szül, persze nem olyan nagyokat, engem meg csak annyira zavar, hogy igyekszem róla leszoktatni :D
2012. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kinél hogy:)) Én nem vettem észre csak amikor vége lett akkor lestem, hogy eltudtam viselni:)))
2012. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rágja a körmét :) Nem idegesít, szépen megfogom a karját és megpróbálom elmozdítani, és akkor észreveszi magát.
2012. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon trehány...anyáskodónak hangozhat talán, de szeretek utána pakolgatni, persze nem elkényeztetem, szólok neki, de ezzel együtt fogadom el. Mindig azt mondom, hogy sokkal jobb, mintha megcsalna, vagy hasonló..(tudom össze se lehet hasonlítani, csak néha azért már kiborító, hogy szólok, hogy rakja be a szennyesbe a koszos alsógatyáját, de nem teszi. :-D)

A második válaszoló írta meg jól!

2012. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!