Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van a párotoknak számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a párotoknak számotokra idegesítő szokása? Szóvá teszitek ezt neki?

Figyelt kérdés
Barátomnak idióta viccei vannak ami csak számára vicces és minden este a Benny hill showt kell nézni. Nincs is ezzel semmi gond meg már én is csak nevetek rajta, hogy ilyen. Barátnőm szerint pedig ha igazán összeillenénk nem lenne ilyen dolog... Szerintem ez hülyeség nem lehet két ember egyforma. Szerintetek?
2012. febr. 4. 10:21
 1/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:
91%

Teljesen egyforma nem is lehet 2 ember :)

Te érzed, mennyire zavar. Ha nagyon, akkor kössetek kompromisszumot, ha nem nagyon akkor meg nem nagy szám :D

Ő "beleszól" a te szokásaidba?:P

2012. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát számára nem nagyon van ilyen szokásom, néha cukkol azzal, hogy a hajam a mindenem. Engem nem zavar inkább csak barátnőm ültette bele a bogarat a fülembe. Meg nagyon szeretem és hál isten csak 30 perc egy benny hill annyit meg ki lehet bírni:D
2012. febr. 4. 10:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

figyelj egy kapcsolatban kompromisszumok kellenek!


mindenkinek vannak rigolyái! Most elárulom h ez legyen a legkisebb gondotok!

2012. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán van olyan hogy két ember tökéletesen összeillik egy kapcsolatban elkell fogadni a másik néhány apróságá
2012. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
T:)
2012. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez eddig téged nem annyira zavart, csak, most hogy barátnőd mondta, akkor nem hiszem, hogy olyan nagy probléma lenne.

Én barátomnak is vannak gyökér dolgai, de inkább csak olyan néha, mint egy 12 éves csintalan hülyegyerek, aki azzal szórakozik, hogy bosszant.


Szerintem akkor van gond, ha nagyon súlyosan összeegyeztethetetlen gond merül fel, mert ott a kompromisszum se ér sz.rt se, hiszen vagy az egyik fél mond le önmagáról vagy a másik, de így valaki boldogtalan lesz.

Ezek a kis apróságok nem lényegesek.

2012. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
ha csak a Benny hill show a gond ,akkor nincs probléma ..a férfiakat természetesen egész más dolgok szórakoztatják mint a nöket..még a tévében is
2012. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez nem probléma, főleg, hogy téged nem is zavar.

A páromnak is vannak hülye gyerekes szokásai, de így szeretem. Imád bosszantani, mert szerinte aranyos, amikor próbálok mérges lenni rá, de nem sikerül.

2012. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek lehetnek/vannak idegesítő szokásai.

Egy párkapcsolat kompromisszumok halmaza.

Beszélni kell róla. Lehet, hogy megoldódik.

2012. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomnak is ugyanez az egyik idegesítő szokása, hogy hülye poénjai vannak, ami csak neki vicces :D én már inkább nem is reagálok rá semmit, az a legjobb. Nagyon szeretem őt, évek óta szerelmes vagyok, de azért néha idegroham kerülget bizonyos dolgai miatt :) szerintem ez normális. Igazából ezekkel együtt is szeretem őt, és ez a lényeg.
2012. febr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!