Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha nálatok alszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nálatok alszik a barátnőtök és reggel felébred ugyanolyan szépnek látjátok őt?

Figyelt kérdés
A barátom mondta hogy aludjak nála, de félek hogyha reggel felébredek szétment hajjal, smink nélkül, pizsiben akor mit fog gondolni :S Régóta együtt vagyunk szeretjük egymást, de mindig csak úgy látott hogy "puccba" vágtam magam.
2009. aug. 7. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
ne aggodj ilyeneken, minden bizonnyal nem azért szeret, mert kivagy sminkelve, vagy mert tökéletesen áll a hajad, hisz azt irod már régota egyutt vagytok! Hidd el ugyanolyan szépnek fog látni reggel is kocosan, smink nélkül mint amugy
2009. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom este lemosod a sminket lefekvés előtt? Akkor már nem éri váratlanul a reggeli látvány. Egyébként pedig biztos szeret és ezért minden körülmények között szép vagy neki:)
2009. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem barátom mindig mondta h reggel is szép vagyok :D

szereti a kócos hajat és a sminknélküliséget reggelente rajtam, mert akkor olyan más vagyok, és neki ez bejön :)

2009. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem ugyanolyannak látom!Sokkal szebbnek, gyönyörűnek!Nem a smink teszi a nőt széppé, vagy egy ruha, hanem a valódi éne!
2009. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A párommal 3,5 éve vagyunk együtt, jó ideje együtt is élünk.

Szegénykém reggelente nehezen ébred, kell neki 30 perc regenerálódás, addig nem is szólok hozzá,csak ölelgetem, stb. Elkészítem neki a szokásos kis kávéját. Kócos és ráncos a párnától, de nem érdekel, mert piszkosul szeretem :) Külön díjazni lehetne, hogy mit tud kihozni magából :)

25F

2009. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
17:41-nél a pont
2009. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
miért pontoztak le mindenkit? tanácsot adtak...
2009. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Azért vannak lepontozva, mert vannak itt unatkozó pattanásos kiskamaszok, akik a lepontozás alkalmával tudnak elmenni:))
2009. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Mikor én először a barátomnál aludtam és reggel tiszta kócosan, és smink nélkül ébredtem fel azt mondta, hogy nagyon aranyos vagyok, és hogy nagyon szeret:))
2009. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Ébredés után a legszebb.
2009. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!