Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi állhat a háttérben? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi állhat a háttérben? Miért ilyen fura?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal, minden a normális módon ment mindig kisebb nagyobb veszekedésekkel fűszerezve. Én 21, ő 25 éves. A testiség sajnos nem az erősségünk egyre gyakrabban kimaradozott. Ez engem nagyon zavar és igyekszem is tenni ellenne. 3 napja szeretkeztünk(az én kezdeményezésemre ahogy mindig) és amikor tegnap összebújtunk és simogattuk egymást éreztem, hogy ő is akarja de mégis egyre távolabb feküdt tőlem aztán nem foglalkozott velem.... nem értem... miért nem akar velem együtt lenni?! Egyedül nem tudom megoldani a problémát. És amit még emellett észrevettem az az, hogy mostanában az ágyon kívül pedig mézes mázos, állandóan ölelget, puszilgat, simogat ami egyáltalán nem volt a személyére jellemmző azelőtt...

2012. okt. 17. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele?
2012. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amikor kérdezem akkor azt mondja hogy szégyenlős.. de 4 év után ez elég fura valljuk be
2012. okt. 17. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos jobb tanácsot én sem tudok adni az előttem szólónál. Ezt Vele kell megbeszélned.
2012. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már nem kíván talán? Vagy mintha valamiért bűntudata lenne, amikor lefekszik veled.
2012. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát az elején pont ez miatt mondta mindig hogy szégyenlős mert nem feltétlenül vagyunk egy szinten külsőleg, de nekem ez sosem volt gond nekem ő úgy jó ahogy van:( De félek.. mert amikor szólok hogy többet kéne együtt lennünk akkor szinte meg van lepődve pedig kb 2 hetente vagyunk együtt 1x
2012. okt. 17. 19:58
 6/10 A kérdező kommentje:
nem gondolom hogy ez annyira kielégíthetetlen igény lenne hogy hetente 2szer legalább..:(
2012. okt. 17. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:

De a kezdetektől így van?

Nem jó ha nem fogadja el magát :S próbáld valahogy picit az önbizalmára hatni-bár saját magának kellene felépítenie ezt!

2012. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem a súlyából adódik, de ne gondoljatok egy kövér emberre inkább úgy mondanám kicsit húsos de átlagos testalkat. Én szeretem ezt a testalkatot ez az esetem ha lehet így mondani:) Mindig mondja hogy zavarja, de ritkán tesz érte, néha rá jön akkor sportol aztán abbahagyja..
2012. okt. 17. 20:05
 9/10 A kérdező kommentje:
A kezdeteknél mire vagy kíváncsi a szeretkezésre? Mindig ugyanúgy, semmi új de akkor legalább 2-3 naponta együtt voltunk bár akkor is nekem kellett kezdeményezni. De most ezután a tegnapi után nem merek kezdeményezni így is rosszul érzem magam miatta:(
2012. okt. 17. 20:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van valami baja, betegsége, amiről nem mer beszélni neked sem... De nem értem, hogy miért pont 4 év után jönnek elő ilyesmik nála. Az is lehet, hogy bűntudata van...

Figyelj, ezt nektek kell megoldani, mi mind csak azt mondjuk, hogy vele beszéld meg. Ülj le vele, és mondd el az aggályaidat. Biztosítsd a szereteted felől, meg arról, hogy te úgy fogadod őt el, ahogy van.

2012. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!