Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes türelemmel várnom rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes türelemmel várnom rá, vagy mit tegyek, felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel elvileg kölcsönösen tetszünk egymásnak, már beszéltünk róla.

Neki felesége, gyereke van, nekem is élettársam.

Szóval mindketten elég bizonytalanok vagyunk, én meg főleg, hogy mit tegyek, ugyanis még soha senkit nem csaltam meg, nem most akarom ezt elkezdeni.

Ő már megcsalta párszor a feleségét.


Én nem akarom őt elvenni a feleségétől, mert tudom, hogy ha eddig nem vált el, akkor pont értem nem is fog, de én nem is akarom, nem várok el tőle ilyet.


Inkább el akarom fojtani a vágyat, amit iránta érzek, de minden egyes alkalommal, amikor összefutunk, akkor szinte vonz, mint egy mágnes.

A tekintete magával ragad, le sem bírom venni róla a szemem,és a mosolya elveszi az eszem.


Még nem volt köztünk semmi, csak megfogtuk egymás kezét párszor, de amikor beszélgetünk, közben végig jó mélyen egymás szemébe nézünk, és le sem bírjuk venni egymásról a tekintetünket, már felfaltuk egymást a nézésünkkel.


Nos ha türelemmel várok, akkor lehet köztünk valami, vagy nem érdemes?


24/N és 35/F



2012. okt. 17. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Te még ezen gondolkozol?

Nem érdemes semmit se csinálnod.Ne tegyél semmit

2012. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolkozz...családja van, gyereke van, plusz így tönkretennél egy családot is. Másrészt másokkal is csalta a feleségét, akkor veled talán kivételezne?
2012. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy nem tudjátok értelmezni a szöveget...

Én nem akarom őt elvenni a feleségétől, nem akarom, hogy elváljon, pláne ne értem.


Mágnesként vonz a férfi, érdemes volna várni arra, mikor eljön az első csók ideje, vagy fordítsak hátat neki, a vágyainknak?

Mert mihelyst meglátom, végem van tőle.

2012. okt. 17. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
De most tulajdonképpen min is gondolkozol?
2012. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ne találkozz vele. Ismertem olyat, aki elköltözött, mert így tudott menekülni a kísértés elől. Fogta az egész családját, és másik városba cuccolt, minél messzebb a harmadiktól, aki veszélyeztette a boldog párkapcsolatát és családi életét.

Ha benned van a félsz, hogy nem tudsz uralkodni a vágyaidon, akkor ne adj esélyt se arra, hogy a vágyaid beteljesüljenek!

Mellesleg ha nincs minden rendben a párkapcsolatodban - mert csak ilyen esetekben merülhet föl bárkiben az, hogy keres valaki mást - akkor a pároddal próbáld meg inkább rendbe hozni, vagy ha nem megy, akkor szakíts vele. De semmi esetre se csald meg őt, mert nem érdemli!

2012. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!