Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bunkón viselkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Effiee kérdése:

Nagyon bunkón viselkedek azokkal a fiúkkal, akiket szeretek! Ezt a negatív tulajdonságom, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel másfél hónapja barátok vagyunk. De nekem (pontosan három napja) nagyon megtetszett. De amióta az kialakult bennem iszonyatosan bunkó vagyok vele. Így hirtelen belekötök mindenbe, ami vele történik és elég durva megjegyzéseim vannak felé. Tegnap például le b*ziztam, pedig nem szerettem volna. :'( Aztán ma, amikor az osztállyal felmentünk egy játszótérre folyton egy másik lánnyal volt. Persze ezért a b*zis dolog ért bocsánatot kértem, de ő csak megvonta vállát. Szeretnék vele kedves lenni, de valamiért képtelen vagyok rá. És ez csak azokkal a fiúkkal van, akiket kedvelek. Először minden jól megy, aztán egyszer csak bumm! Máris beszóltam neki valamire... :( Ezt, hogy öljem ki magamból? :( Anyukám azt mondta, hogy ő is ilyen volt, mert még nem állt kész egy kapcsolatra, de én úgy érzem, hogy készen állok rá.


15/L



2012. okt. 17. 19:13
 1/7 Feruccio ***** válasza:
100%

Furcsa lány vagy :) Én tiszteletben tartom az ilyen lányokat , de tutira felvetném neked , hogy miért csinálod ezt , miért kell ilyennek lenned?

Amúgy szerintem ha a fiú még beszél veled és jóba vagytok , akkor valószínű , hogy így szeret :)

Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai... sok tulajdonság változtatható , de felesleges... szerintem add önmagad.

2012. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hamar össze kell jönni vele, mert azt hogy ő nem lehet a tiéd azt az érzést vetíted ki rá, azért haragszol mert nem lát bele a fejedbe és nem tudja mit gondolsz, beszélj vele vagy csinálj valamit hogy egyértelmű legyen neki a szándékod :)és utána vagy összejöttök vagy valószínűleg bunkóság miatt otthagy :/ ez a véleményem, nem szentírás
2012. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

azért viselkedsz vele bunkón, mert tudat alatt így akarod elnyomni a szerelmet amit érzel.

2 dolgot tehetsz: az egyik hogy kevesebbet foglalkozol vele, vagy teljesen kerülöd, másokra összpontosítod a figyelmed.

A másik pedig hogy kimutatod a szerelmed.

2012. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát furcsa az biztos.
2012. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, ez még elmegy! Valaki pl. hány, amikor találkozik a szerelmével (ld. south park-stan).
2012. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lebuz!zás miatt megsértődik, akkor elgondolkodnék a dolgokon...:D
2012. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem szimplán neveletlen és fegyelmezetlen vagy.


Ez egy ideig mehet ebben a korban, aztán majd kifogsz egy srácot, aki fikázásodra ad majd egy jó nagy pofont, és utána elgondolkodsz azon, hogyan is kellene viselkedni.

2012. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!