Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova tűntek a hűséges, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a hűséges, kedves fiúk? Mostanában nem nagyon találkoztam normális sráccal, pedig nagyon külsőleg sincs elvárásom csak annyi hogy legyen nálam magasabb. :S

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Az nem nagy elvárás.

Én ma elgondolkoztam,hogy érdemes e csajozni.

Láttam ma jó pár kérdést,hogy kapcsolatban van fiú/lány de kacsingat valaki felé vele beszélget egész nap.De ő nem akarja megcsalni a párját áh erről semmi szó nincs...

Ennyire lehet megbízni a másikban...

Köszönöm én ebből lehet nem kérek

2012. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És a kedves lánykák? Amúgy mennyi az annyi centiben?
2012. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most mondhatnám azt, hogy itt vagyok,de nem mondom,pedig itt vagyok. Ja, most mondtam, bocsi...
2012. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen van, legfeljebb nem veszed észre őket, mert nem néznek ki elég jól. Valójában csak külsőre van elvárásod.
2012. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

"Hova tűntek a hűséges, kedves fiúk?"


Mindegyikük a hűséges, kedves lányokat keresi, akik ugyancsak jól el tudtak bújni :D

2012. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kérdésből kifelejteted a kigyurtat vagy gazdagod. Az aki kőnyen csajózik minek lene kedves vagy hüaséges ha jővőhétra kaohat másik nőt. akinek meg nemsok esélye van csajozni az meg széphogy kedves hüséges. amugy 192 cm vagyok te menyi és mejik városba leksz megirhatnád levélben XD a hüségeshez tartozok meg kedves általába. Csak azt nem birom hogy neten azt olvasom de nagy igény van az ijenekre valóságba meg másra van. mondjuk egy porséval már szeblenék sajna csak kocsiverseny progikban van nekem XD
2012. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gyakori Ferenc ***** válasza:
50%

Hova tűntek a hűséges, kedves lányok? Mostanában nem nagyon találkoztam normális lánnyal, pedig nagyon külsőleg sincs elvárásom csak annyi hogy legyen nálam alacsonyabb. :S


Heló :D

2012. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Aztarohadt, ebbe a "hejessirássba" belefájdult a szemem...
2012. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

És hol vannak a hűséges, kedves lányok?

Nagyon sok ilyen srác van, de folyamatosan átb*szták őket a szemét kis ribancok, akik normálisnak tettették magukat. Ilyenkor két választásuk van:


1, alkalmazkodnak a világhoz és ki ha én nem-féle gyökerekké válnak, ha dugni akarnak.


2, a GYK és egyéb fórumokon fognak naphosszat siránkozni.

2012. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!