Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom meghivott Majus 1.-ere hogy menjek el vele es a szuleivel a szabadba piknikezni,viszont en meg a szuleivel nem talalkoztam, nem tudom miert de szegyelnek csak ugy beallitani, hogy megyek veluk. Normális, hogy ennyire szégyellem magam?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok?:(

15\\L

Szep napot


2009. ápr. 14. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig még van pár napod,esetleg meglátogathatnád őket vlmeik hétvégén...nem?!
2009. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mehetnel veluk, en is szegyelnem magam mert hat ott a szulei elott lenni vele eleg furcsa lehet, de nehogy visszautasitsd, mert nagyon megsertodne...
2009. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De akkor lenne eloszor hogy talalkozunk,nem birom addig el menni,mert a baratom odaig a hetvegeket nallam tolti,mert ahol en lakom o ott van a koleszban,es akkor lenne az elso hogy talalkozok a szulokkel...Szinte mar most megvan sertodve,mondtam neki hogy majd megbeszelyuk:(Nem tudom hogy mit tegyek:(
2009. ápr. 14. 16:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen is túl kell esni.Utána nem leszenk idegenek.Természetes,hogy izgulsz,de próbálj természetesen viselkedni.Vigyél üdítőt és rágcsálni valót,hogy ne menj üres kézzel.
2009. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj ezen, a szüleit biztos nem érné meglepetés azzal, h te is megjelensz, biztos megbeszélte már velük, meg nyilván rólad is tudnak már. :) nyugodtan menj el, vmikor úgyis túl kell esni az első találkozáson! :)
2009. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy tul kell esni,deee:(Egy egesz napot a Szuleivel toltok + az elso talalkozason..Mar most egek,nem tudom mi lesz akkor ott:(
2009. ápr. 14. 16:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A 16.28-as vagyok.Mi lenne??A fiam pénteken találkozott először a lány szüleivel.Egy napra ment.Hétfőn jött haza.

Megkedvelték egymást.Nem kell összeborulni a jelentlétükben,mint a káposzta,És nem lesz semmi baj.

2009. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ne félj. apának vigyél bort, vagy amit szeret, kérdezd meg a fiúdtól, anyának meg bon-bont, vagy valami kedves ajándékot. kérdezd a fiúdat, mit vegyél, mert szeretnéd meglepni a szüleit. ez szerintem jó ötlet, és oldja a hangulatot is. nem fognak keresztben lenyelni. egyébként meg a csókolózás, tapizás egyebek csak szolidan, pláne ha nem négyesben lesztek, az kettőtök fdolga egyébként is. szép majális lesz, hidd el!
2009. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a biztatasokat,elegge le sokkolt engem az is hogy a fium-nak az edesapja meghalt,mar regebben.En ezt most tudtam meg..Es azert kicsit sok lenne,na meg ottvan 2 lanytestverje is:)

Mivel ilyen meg nem volt hogy baratommal meg a szuleivel megyunk...es azert parazok:(

2009. ápr. 14. 20:22
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jo otlet hogy vegyek nekik ajandekot,a 2 lanynak is valami csemeget vegyek?
2009. ápr. 14. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!