Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátomnak szalagavatója...

A barátomnak szalagavatója lesz de nrm tudom mit illik oda felvenni lesz egy szalagtűző és utána egy vacsora mit vegyek fel? Van kisestélyim meg nagy is de sztem az tul sok lenne vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pont tavaj vtam a barátnőm szalagavatóján háát eléggé kivoltak öltözve. Sztem nem sok a kisestélyi, de ha annak tartod akkor vegyél fel egy fekete nacit meg vmi alkalmi felsőt. Így csinos is leszel de nem fogod úgy érezni h túlöltöztél:)
2009. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem idén lesz szalagavatóm, és osztályon belül is megoszlanak a vélemények, hogy keringő után koktélruha, kisestélyi v nagyestélyi, úgyhogy amelyiket szeretnéd. ha a nagyestélyit soknak érzed, akkor kisestélyi :)
2009. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!