Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 3 hónapja vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 3 hónapja vagyunk együtt, de úgy érzem hogy nem őszinte, honnan tudhatom meg hogy valójában szeret-e és hogy hűséges típus? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, ez a lány akiről én beszélek nagyon kedves. Csak furán viselkedik, olyan mint ha hülyének nézne és amikor megkérdezem, hogy ez a telefon szám kijé akkor azt mondja, hogy a nővérének az egyik ismerőse... Mondom neki, hogy akkor küld el a nővérednek és töröld ki a telefonból.. Erre csak a számot küldi el, a nővére meg oda írja, hogy ez az új számod.. Tehát hazudik, nem összinte... Nem tudom, hogy mijért... És ez annyira idegesítő, hogy szét vett az ideg......


Én próbálok mindig normálisan megbeszélni vele mindent és próbálok kedves lenni, de annyira felidegesít akkor amikor egy apróságon elkezd magyarázkodni....

PL: Azt kérem tőle, hogy a telefonjából töröljön ki egy képet egy fiúról aki a múltjában volt, de ráadásul olyan fiúról akit nem is ismer, mert talán 1 hétig volt úgy hogy találkozott vele.. (ne arra gondoljatok hogy ezzel a fiúval járt stb...) És erre nem törli ki...



Na a lényeg, hogy a fenti kérdésemre válaszoljatok, tapasztalt embereket keresek...


Köszi a megértéseteket.


2012. okt. 18. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. Mert nem tanultál meg helyesen írni

2. Mert olyan dolgokba szólsz bele, amihez semmi közöd (pl. hogy ki keresi telefonon. Ha a húgomat nem éri el egy barátja, akkor nálunk is előfordul, hogy rajtam keresik)., vagy hogy milyen képek vannak a telefonjában. Ne is haragudj, én együtt élek a párommal, de eszembe nem jutna ilyet kérni. Majd megteszi, ha ő úgy érzi, hogy eljött az ideje. Valószínűleg nem rosszindulatból nem törli ki, hanem mert egy fontos momentum volt az életében.

3. Mi a sz*rért ne magyarázkodna, ha te vonod felelősségre egy SEMMISÉGÉRT?


A legnagyobb probléma itt inkább az, hogy kötekedsz, felhúzod magad apróságokon, semmiségekbe is beleszólsz. Nem hagysz neki elég teret, féltékeny vagy a semmire, holott ő nem tett semmi rosszat. Így megpróbálja megmagyarázni, hogy hiába vagy féltékeny, semmi okod rá. De te még ezen is csak felhúzod magad....

2012. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

csaj helyében már az első ilyennél otthagytalak volna, mint a sicc. nekem nem kell olyan pasi, aki nem tiszteli a magánszférámat.

mi lesz a következő? elkéred a jelszavait az összes közösségi portálhoz, ahol fent van?

pöts.

2012. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Jól érzed, mert őszinte lány nem létezik.
2012. okt. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért jó látni,hogy nem csak a csajok ilyenek!


Szerintem sincs neked ahhoz közöd,hogy kik vannak a

telefonjában,mert lehet hogy fontos volt neki az a fiú,és nem akarja kitörölni!

Exemel jóban vagyok,nekem is van egy kép róla,mert beszélő viszonyban maradtunk,de találkozni nem találkozgatunk már.

Páromnak is van egy képe az exéről,de már nem tartják a kapcsolatot,tudom,mert együtt élünk.

Na és akkor?


Meg így megszabni neki a dolgokat: "akkor töröld ki!"


Ha ezt folytatod,nem hiszem hogy sokáig veled marad,én is voltam hasonló helyzetbe,az illetőnek nem volt oka féltékenykedni,de annyira az őrületbe kergetett már,hogy lapátra tettem.


pl:


Végig nézegette a telefonomban a telefonkönyvet,és minden fiú névnél megkérdezte,hogy "ez kicsoda?" "honnan ismered?"

"miért van benne a telefonodban?"

2012. okt. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem is értitek, hogy miről beszélek....


Figyeljetek, ide elküldi a számot a nővérének, eleve letagadja, nem zavar hogy ki és hogy mi kőzve van hozzá...


megkérdeztem tőle, hogy ez a szám kié , ismered?


Erre ő azt mondja, hogy nem nem ismeri, de kérdezem tőle, hogy akkor hogy-hogy a szám a telefonodban van, erre ő azt mondja, hogy a nővérének az egyik ismerőse és azért van benne, (de a nővérével nem is találkozik mivel nálunk lakik.) a családja akihez szokott menni, ott sem találkozik a nővérével mert a nővére 100km-el arébb lakik.


És csak egy kérdésre el kezd magyarázkodni, értitek, olyan magyarázkodása van, ami elárulja hogy sumákol valamit, hogy nem mond igazat....


Én férfi vagyok, rendes gyerek, ne olyannak képzeljetek el mint egy szadista állatnak...

Köszi a megértéseteket.

2012. okt. 18. 12:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor sem egészséges hogy ennyire bizalmatlan vagy vele,lehet másról van szó!


Ha veletek lakik,észre vennéd ha máshoz járna,meg akarna csalni.

2012. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi 4-es és hármas is...


Ilyen válaszokat várok...


De négyes válaszoló, én nem megyek az agyára, ez csak tagnap volt amit én kérdeztem és nem azért kérdeztem meg tőle, nem féltékenységből....

Csak tudod, ha egy sima kérdésre olyan reakció jön, hogy így úgy amúgy, és a második mondata már üti az első mondatát, akkor az már gyanús......


Én nem vagyok féltékeny típus , én egy rendes lánnyal akarok össze jönni, aki szeret és akit én is szeretek...


Tudod, az a fura hogy mikor haza jön, akkor egyből tanul, este 6 óráig és nem velem foglalkozik, többnyire én megyek oda hozzá puszilgatni, szeretgetni stb.. az ágyban mindig együtt vagyok , de akkor én már annyira fáradt vagyok, hogy bealszok...

Egyébként szinte minden nap sexelünk és mindig van orgazmusa....


Meg az is baj, hogy délutánig nem látom és nem tudom hogy mit csinál, hogyan csinálja -ez is egy picit féltékennyé tesz a tegnapi eset ota....


lehet csak túl reagálom...

2012. okt. 18. 12:42
 8/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!


Lehet túlreagálod,én nagyon szeretem a páromat,de nem vagyok olyan bújós,nálunk inkább ő az.

Ez nem azt jelenti hogy nem szeret,csak azt hogy nem vagyunk egyformák.

2012. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nem is tudom, lehet hamarkodottan mentem bele ebbe a kapcsolatba...


Nem tudom, meg várom hogy kitisztuljon a fejem és majd meglátom, hogyan tovább...


azért sajnálom, mert az apja alkoholista és nem merem haza engedni, ez véget....


Az a igazság, hogy egy dolgot kértem tőle... Hogy mindig legyen őszinte velem.


Na mindegy köszi a válaszokat.

2012. okt. 18. 12:46
 10/13 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van négyes, az apukám is bújos és az anyukám megy oda hozzá mindig kedveskedni neki.. :)


Köszi szia,.. Nem írok többet ide.

2012. okt. 18. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!