Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek miért csak utólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért csak utólag jönnek rá hogy kellek nekik?

Figyelt kérdés

Már többször fordult elő, hogy megismertem egy fiút akit megkedveltem de aztán vagy azt mondta legyünk barátok de azért megdugnálak, vagy otthagyott az exe miatt. Aki otthagyott körülbelül fél év elteltével túl a nagy csalódáson próbálta magát visszakönyörögni... Rájött hogy mit veszített el velem bla bla. Ami most ego nélkül mondom tényleg sok, mert eléggé bele voltam zúgva, meg jó gyerek vagyok na. A másik meg újfent elkezdett érdeklődni irántam most hogy van barátom és kezdek boldog lenni. Ő meg az első nagy szerelmem... Nem értem, miért csak utólag kellek az embereknek?

Remélem a mostani kapcsolatom happy end lesz :) de azért ez érdekel.

18/L


2012. okt. 18. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Te Homoszexuális vagy?
2012. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vagy nekik elég a szerelemre,de dugni meg igen,biztos szép vagy.Ha jól veszem ki,akkor most is el kezdődik egy kapcsolatod,ha véget ér,szólj,kíváncsi lennék,milyen vagy emberileg.elsőt meg nem értem,ott van a végén,hogy egy csaj írta.
2012. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha véget ér, szólj. Jaj de kedves xD Úgy néz ki a közeljövőben nem fog véget érni. :D :) Eléggé egy hullámhosszon vagyunk és nagyon szeret és becsül engem :)
2012. okt. 18. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok megint,ha sokáig leszel valaki mással,nekem az is jó,ha valaki boldog,aki eddig nem volt az,nem úgy megy,hogy csak velem mindent,vagy senkivel semmit.Szóval sok sikert,de ha esetleg mégis csak ,akkor vagyok.
2012. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen az emberi természet. Mindig az kell, ami éppen nincs kéznél.
2012. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!