Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha az egyik bolt kirakatába, amerre sokat jártok, ki lenne függesztve nektek egy üzenet az exetektől?

Figyelt kérdés
...az üzenet tartalma az lenne, hogy "még mindig szeret titeket, talán ti is, próbáljuk meg újra" vagy hasonló

2012. okt. 19. 10:40
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
mit tennétek? felkeresnétek, ha már ilyen őrültségre képes volt?
2012. okt. 19. 10:41
 2/20 A kérdező kommentje:
nemtudom, hallottátok-e, de egy lengyel srác is hasonlót vitt végbe, bár ő egy egész házra rakta ki az üzenetét
2012. okt. 19. 10:42
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen volt a kapcsolat!
2012. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hibátlan, de aztán hirtelen vége lett
2012. okt. 19. 10:56
 5/20 ASOT ***** válasza:

Ha valami hibátlan akkro annak nincs vége.


Valami hiba mindenképp volt, mindenképp történt valami.

2012. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
jól mondja az előttem szóló valami hiba tuti volt, kérdés az megbocsájtható e, és szeretem e még annyira h kelljen nekem.
2012. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

szerintem majdnem bármekkora hibát helyre lehet hozni ilyen és ehhez hasonló őrültségekkel

a kérdésre koncentrálj légyszíves :)

2012. okt. 19. 11:00
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem esne jól, annyi szent. Az ex az ex, ha egyszer szakítottunk, akkor vége. Még egyszer megpróbálni pedig biztosan nem próbálnám meg. Isten ments. A szakításnak oka volt, mégpedig az, hogy nem működött. Minek erőltetni?
2012. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hülyeséget beszélsz!

Nem lehet minden hibát helyrehozni!


hány éves vagy te 12??


Van akinél a csók is elég egy megcsaláshoz, hát még a szex.

Aztán ha meg már nem szereti csak mint havert vagy már abszolut akkor nem fogsz neki kelleni és kiírhatsz akármit.


Nagyon kezdő éretlenke lehetsz te!

2012. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha valakivel szakítok akkor annak oka van, ezen nem változtat semmi üzenet. Felmelegítve csak a töltött káposzta.
2012. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!