Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek cigizik, kávézik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek cigizik, kávézik a párja rendszeresen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ti érzitek a "szájszagát"? Természetes, hogy rendesen mos fogat és jár fogorvoshoz, de azért a cigi és kávé ad neki egy jellegzetes szájízt, nem? Ha igen, ez megszokható egy idő után, ha egyáltalán meg kell szokni?

Légyszi korotokat írjátok le!

Előre is köszönöm!


2012. okt. 19. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
nem sose.
2012. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem csak a cigi + kávé ad jellegzetes szájszagot, hanem az ételek nagy része is. Tehát, akkor semmit ne együnk, igyunk?

Erre vannak a cukorkák, rágó. Ha téged zavar a cigiszag, akkor meg ne járj olyannal, aki cigizik.

2012. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettőt csinálja a párom. De én nem érzem rajta. Vagy lehet, hogy csak hozzászoktam.
2012. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak néha érzem, amikor a ciklus azon szakaszában vagyok, hogy mindent 1000x jobban megérzek, de akkor is csak kicsit :D amúgy nem.
2012. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kettes kivételével köszönöm a válaszokat!

Szó nem volt róla, hogy engem zavar és, hogy ilyen lenne a párom, egy egyszerű kérdés volt, amire szimplán, csak kíváncsi voltam.

2012. okt. 19. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én párom csak kávézik. Nem zavar, főleg azért mert én is kávézom. Bár szerintem a kávénak amúgy sem olyan mindenbe beleivódós "szaga" van.

Viszont a cigi rettenetesen zavarna.

2012. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el nem kell ahhoz cigizni meg kávézni hogy valakinek rossz szájíze legyen.
2012. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!