Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok látni az utcán idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok látni az utcán idős férfit fiatal lánnyal, akiken látni, hogy együtt járnak?

Figyelt kérdés
Vagy az ilyen párok az utcán nem fogják egymás kezét, nem ölelik át egymást, és ezért nem tünik fel, azt hisszük apa-lánya, vagy ki sem mozdulnak a lakásból, mert az utcán mutatkozni kínos?
2012. okt. 19. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

A kérdés logikátlan...

Ha nem mutatják semmi jelét annak, hogy együtt járnak, honnan lehet ezt észrevenni?

Ha meg pláne ki sem mozdulnak a lakásból, hogy láthatnám őket az utcán???

2012. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség :D


Egyébként mi számít idősnek?


Nekem a legjobb barátomról hitték anno, hogy a párom. Kicsit tényleg több is volt, mint barátság, 30 évvel idősebb nálam, és soha senki nem szólt egy rossz szót sem, volt,aki azt gondolta, hogy a felesége vagyok. Mindenki szeretett és kedves nőnek tartott, a barátomat pedig szintén imádták, tipikus közönségkedvenc figura :)


A jelenlegi párom és közöttem 12 év van, de soha senki nem nézett meg az utcán, pedig mindig kézen fogva megyünk.

2012. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!