Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Nagyon bánt a viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Nagyon bánt a viselkedése. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Egy gimibe járok a barátommal. Ő ott eléggé(oké,nagyon)népszerű(helyes,jófej,az amerikai foci csapat kapitánya,stb.) Sokan annyira,betegesen akarnak jóba lenni vele,hogy majdnem elájulnak,ha annyit kérdez tőlük,hogy "hány óra van?" (ezek rendszerint a gólyák) Ő ezt régebben tök lazán kezelte,normális volt minden ilyen imádójával,de mindig is ugyanazok maradtak a barátai. Aztán 2-3 hete teljesen megváltozott,eléggé nagyképűen,és lekezelően beszél azokkal,akik odavannak érte,nekem pl. azt mondta,hogy ha megyünk a folyosón,ő megy elől,én meg menjek mögötte.=(

Fogalmam sincs,hogy miért viselkedik így,pedig mondom,régen egyáltalán nem ilyen volt. Mi történhetett vele? =(((( Segítsetek,pls.

kétségbeesett 17/L


2012. okt. 19. 19:11
 1/7 Pendulum92 ***** válasza:
100%

mióta vagytok együtt?


Szerintem elszállt.

2012. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pendulum92 ***** válasza:
100%

"azt mondta,hogy ha megyünk a folyosón,ő megy elől,én meg menjek mögötte."


magyarul szégyell téged, és nem akarja, hogy megtudják, hogy együtt vagytok. Kisfiú még nagyon aki elszállt a népszerűségtől.

2012. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1,5 éve. De régen sosem csinálta ezt :((
2012. okt. 19. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:

a barátaimmal volt 2 éve ugyanez.

az eredménye az lett, hogy szétmentek, mert megcsalták egymást.

a csajból (most 20) drogos ri...banc lett

a srác(most 19) pedig azóta is depressziós, hogy így elszúrta és még mindig maradt egy kicsi a se.ggfejségéből.

(bocsi, hogy nem tudtalak megnyugtatni) :\

2012. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó : huhh,ez aztán tényleg sokat segített :(

Amúgy azért esik rosszul,mert ha kettesben vagyunk,vagy baráti társaságban,akkor tök aranyos,meg minden. Csak akkor viselkedik így,ha "idegenek" vannak körülöttünk. :(

2012. okt. 19. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:

(utolsó vagyok)


a srác is ilyen volt a lánnyal. igazából ez csak egy időszak, és el fog múlni, de ki kell várni. és lehet, hogy segítene a személyiségének fejlődésében, ha meglebegtetnél előtte egy szakítást, ami nyilván félelmetes, de ha azt mondja, hogy oké és nem jön vissza, akkor úgysem szeretett

ha viszont értelmesen cselekszik, akkor bőven megérte.


nyilván nem kell egyből azt mondani, hogy jó akkor szakítsunk, de beszélj vele ezekről a dolgokról, hogy bántanak, meg ilyenek :)

2012. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyképű elszállt barom lett belőle...ennyi....

és az meg tipikus hogy a "macho" pasik társaság elött játszák az agyukat otthon meg kb papucsként viselkednek...röhej...

Szerintem próbálj rávilágítani hogy egy seggf*** lett, ha nem használ hagyd ott a francba...ennél csak rosszabb lesz..aztán majd pofára esik a nagyképűségétől egy idő után...



26/l

2012. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!