Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merrefelé ajánljátok?

Figyelt kérdés
A barátom miatt (is) szeretnék szolizni pár alakalommal, valaki tud esetleg Bp.-en egy jó szoláriumot? Mennyi időt ajánlanátok ha viszonylag világos bőröm van plusz még azt szeretném kérdezni, hogy ha esetleg úgy mennék h nem epiláltam le a lábamat vagy egyéb intim helyeken a szőrt akkor azalatt a bőröm ugyan úgy lebarnul nem? (nem kell hatalmas bozontra gondolni csak kis tüsire :D )

2012. okt. 19. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyóckerben sok barna ember lakik, arrafele biztos vannak jó szolik.
2012. okt. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lebarnul, persze. Heti 1x10 perc maximum. De jobb, ha nem vágysz rá, mert káros. Ha 18 éves még nem vagy, akkor tilos is.
2012. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bijjjus7 válasza:
Szia. Én csokicsöves szolit ajánlanék, mert én is abba járok (17 kerület, Kis utca 3.) nagyon jó, van eu-csöves (mélybarnító) gép illetve gyorsbarnító gépek is. Az időtartam ott 3percenként van, de mivel nagyon erősek a gépek, és ha nagyon fehér vagy, 3 vagy 6 perccel kezd, hogy megtudd, hogy viseli a bőröd, de mindenképp kérd ki a pultos véleményét! A legjobb ha szolikrémet is használsz, választék van bőven, de abban is segítenek! :) Persze lebarnul akkor is. Remélem segítettem!
2012. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 20. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!