Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb búcsúajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb búcsúajándék?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel úgy döntöttünk, hogy különválunk, egyrészt azért mert távol él tőlem, és a munkája is nagyon leköti,én pedig az állásommal játszok, hogyha túl sokat hiányzok. Igazából szerintem már nem is szeret annyira, mint az elején, bár ő azt mondja, de szerencsére meg tudtuk ezt az egészet oldani így közös megegyezéssel. Néha azért majd ha arra járok meglátogatom,pusztán barátilag. Ez az első, hogy békésen válok el nőtől, talán mert még szeretem és tiszteletben tartom a döntéseit. Szeretnék venni neki valami ajándékot, amiről mindig eszébe juthatok, de nemtudom, hogy mit. Ötleteim vannak, de azt szeretném tudni, hogy ti mit vennétek, ha ilyen szituba kerülnétek?
2009. aug. 8. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy csokor virág, desszert is megfelelő, átadod és megköszönöd az együtt töltött időt. Vagy esetleg egy ezüst lánc, karkötő, egy kedves plüss figura.
2009. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vegyének egy szép ékszert arról biztos te fogsz a eszébe jutni!
2009. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, hogy még szeret téged, akkor valószínű, hogy elég nehéz szívvel válik el tőled. És nem biztos, hogy amikor próbál rendbe jönni a szakítás után, mindig eszébe jutsz arról a dologról amit adtál neki búcsúajándékként. Én ha szakítok valakivel a tőle kapott dolgokat elpakolom, hogy ne legyenek szem előtt és ne emlékeztessen minden percben arra, hogy vége van. Szóval szerintem ne nyakláncot meg plüsst vegyél neki, hanem inkább valami csokit. Ami annyira azért nem személyes, de látja, hogy gondoltál rá.
2009. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!