Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Csak szex" kapcsolat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csak szex" kapcsolat vagy több annál?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy fiúval, aki nagyon tetszett nekem, és pár hét elteltével meg is beszéltünk egy találkozót. Lefeküdtünk, majd azonnal fontosnak érezte leszögezni, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, mert nemrég szakított a barátnőjével és szabadságra vágyik. Ennek ellenére ma már szinte minden nap beszélünk, sms-t váltunk, vagy chatelünk. Hetente 2-3 alkalommal találkozunk is. Eleinte csak egymásnál aludtunk, viszont most már bemutatott a barátainak is, amikor véletlenül összefutottunk egy kocsmában. Elvitt vacsorázni is, de arra hivatkozott, hogy csak azért engem vitt, mert nagyon szeretett volna beülni valahová, de mást nem tudott elhívni...

Szerintetek ez még mindig egy kizárólag szexen alapuló kapcsolat? Vagy ez több annál?



2012. okt. 20. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
este küld jóéjt sms-t?
2012. okt. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jóéjt sms-t, így külön nem.
2012. okt. 20. 00:47
 3/7 anonim válasza:
a volt csajommal ugyanez van...megduogm...ha nincs ló jó a szamár is..ne értsd félre...nem érdemled meg..de igy is olcsóbb vagy mint egy Ku Rva..tényleg bocs
2012. okt. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Elvitt vacsorázni is, de arra hivatkozott, hogy csak azért engem vitt, mert nagyon szeretett volna beülni valahová, de mást nem tudott elhívni..."


ez mindent elárul

2012. okt. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor nem kapcsi.

az elején az ilyen kis apróságok,eléggé alapok.

elvan veled.

hogy hova fejlődik ez,az sok dologtól függ.


megmondom őszintén,én olyan lányokkal játszottam ezt,akikkel teljesen jól elvoltam,lehetett dugni is,de igazából a külseje nem volt éppen az ami szintet azért megszoktam.

szakítás után volt ez jellemző nálam is.

2012. okt. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elso hozzaszolo: csak erdekel, hogy a jo ejt sms-nalad mit jelent?


Szerintem ez csak szex kapcsolat...

De legy turelmes, es ha szeretned, hatha lesz belole meg valami.

2012. okt. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 1-másfél hónapon belül nem jöttök össze, csak így találkoztok, akkor kicsi az esélye, hogy később lehetne komolyabb a dolog.
2012. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!