Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mivel hevertétek ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mivel hevertétek ki a szakítást?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csoki + szex
2012. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Én szexeltem az első válaszolóval, miközben csokit ettünk egymás testéről.
2012. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tartják, férfit férfival, nőt nővel lehet elfelejteni. Persze ez rögtön nem megy, de ne zárkózz el, és ne búsúlj otthon egyedül!
2012. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Masodik, 79 %-os valaszolo, te irtad a masik kerdesnel a hüvelytelenitiszt? :D
2012. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Végigvittem a Non Human-t :) nagyon jópofa aranyos kis játék.

Ha kell odaadom.

2012. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokat voltam a barátaimmal. Meg az a fontos, hogy ne folytsd el magadban a bánatodat. Ha beszélni akarsz róla akkor beszélj, ha sírni akarsz 0-24-ben akkor sírj...ne nyomd el magadban, mert akkor sosem könnyebbülsz meg. Nekem ezek segítettek, plusz talán még az, hogy ahogy szingli lettem nagyon sok próbálkozó akadt, így tudatosult bennem, hogy nem áll meg az élet és nem kell egyetlen fiúhoz ragaszkodnom, rengetegen vannak akiknek szimpatikus vagyok, úgyhogy majd idővel ismét lesz valaki aki hozzám való:) Én így csináltam és egyik nap úgy ébredtem fel, hogy már tényleg jól vagyok és túl vagyok az egészen:)
2012. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én úgy, hogy tartottam az exszel a kapcsolatot, neki is nehéz volt, egymással veszekedtünk írásban,(valahol ezzel tartottuk egymásban a lelket) közben pasiztam, randiztam, hol ez dobott, hol az.

mivel most a munkám is megszűnt, tehát jóval nagyobb gondom lett, a szakítás fájdalma így eltörpült.

szóval helyezz valami mást előtérbe. találd ki, hogy milliomos leszel, vagy már csak azért is jó kedved lesz, ha minden összedől, akkor is. az agy rááll.

2012. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
heveder
2012. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokat voltam haverokkal, többet foglalkoztam a tanulással...
2012. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én megkerestem minden régi barátomat, és minden új barátomat, és minden este elmentem valahova, valakivel. BÁRHOL, BÁRMIT, csak ne legyek egyedül. Koncert koncert hátán, sörözés, új programok...
2012. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!